Šantovka olomouc program. Galerie Šantovka

PREMIERE CINEMAS

Šantovka olomouc program

Omlouváme se za vzniklé komplikace a nepříjemnosti, avšak chování bank a jejich případné technické odstávky neumíme ovlivnit. Rodinné vstupné vždy obsahuje 4 samostatné vstupenky. Zákazník, který zakoupí vstupenky přímo na provozovně Prodávajícího nebo přes internet, vyjadřuje tak souhlas s těmito všeobecnými podmínkami, které jsou pro obě smluvní strany závazné. Every weekend, child audiences will enjoy via live theatre a wide range of fairy tales. Rozhodně to ale nejsou všechny nabídky, proto vám doporučujeme vydat se na nákupy k nám do Šantovky, ostrova nákupů v srdci Olomouce.

Next

Multikino

Šantovka olomouc program

Na výběr máte z několika barevných a tematických motivů, které můžete zkombinovat podle sebe. Osobám, které poruší jakýmkoli způsobem ustanovení návštěvního řádu, může být do budoucna zakázán vstup do prostor zařízení, a to na jakoukoli dobu. Více informací o těchto nastaveních najdete v nápovědě pro Váš webový prohlížeč nebo zařízení. Provozovatel odpovídá pouze za škody na zdraví či majetku způsobené úmyslným nebo hrubě nedbalým chováním jeho zaměstnanců či osob v obdobném poměru. V případě, že si zákazník nevyzvedne rezervovanou vstupenku ve stanoveném čase před zahájením představení, může Provozovatel vstupenku uvolnit k dalšímu prodeji bez dalšího oznámení zákazníkovi. Pojisti si svůj herní disk proti případnému poškození a vyhni se možnosti nefunkční hry.

Next

Kino Šantovka Olomouc

Šantovka olomouc program

Provozovatel není odpovědný za obtíže způsobené neoprávněným použitím nebo zkopírováním elektronické vstupenky. Pokud ještě platba nebyla provedena např. V opačném případě bere na vědomí, že bude z prostor festivalu vyveden. Lonely Planet Secret Europe can be downloaded for free at:. Tyto údaje jsou chráněny v souladu se všeobecnými podmínkami provozovatelů těchto zabezpečených internetových platebních bran.

Next

Program

Šantovka olomouc program

Zvuk je plně synchronizován s pohybem kamery a diváci tak slyší všechny efekty, jako by stáli uprostřed děje na plátně. E-mail se vstupenkami se může nacházet v různých složkách - Zkontrolujte si prosím všechny složky doručené pošty, včetně Spamu, Nevyžádané pošty, Reklamy, Sociálních sítí apod. Hledáte něco, kde se vaše ratolesti vyřádí a i vy si z výletu něco odnesete? Family zone Indiánské tábořiště Chcete se s rodinou pobavit, ale už vám došly nápady? Elektronickou kartu pro vás připravil LétoFest ve spolupráci se společností YourPass. Návštěvníkům je přístupné venkovní i kryté parkoviště. . Za tento čas musí banka platbu ověřit, zpracovat a zaslat nám potvrzení o zrealizované platbě. Všechny reproduktory jsou vzájemně nezávislé a jsou umístěny nejen za plátnem a na bocích kinosálu, ale také na stropě.

Next

PREMIERE CINEMAS

Šantovka olomouc program

Vstupovat a pobývat v zařízení mohou návštěvníci pouze na základě řádně zakoupené a předložené vstupenky, průkazu či obdobného dokladu opravňujícího ke vstupu a pobytu v zařízení. Největší promítací plátna široko daleko V kině lze usednout do jednoho z 952 míst, jež jsou usazena v šesti sálech. Rezervací vstupenky přes internet, nákupem elektronické vstupenky a registrací do věrnostní zóny E-karta či M-karta , dává Zákazník Provozovateli v souladu se zákonem č. In the past years, this attempt has proved effective. Zjistěte, které produkty v kategorii Nejlevnější domácí kina jsou. Pokud si hru chceš pouze vypůjčit na určitý čas, využij možností naší půjčovny a vezmi si ji na sjednanou dobu domů. Smluvní vztahy mezi Prodávajícím a zákazníkem se řídí českým právem a pro případné soudní spory jsou příslušné české soudy.

Next

Akce obchodů

Šantovka olomouc program

Soutěž autorských kapel LétoFest podporuje talenty! Všechny kinosály jsou plně klimatizované a přístupné pro imobilní zákazníky. Největší sál multikina s kapacitou více než 350 míst bude vybaven revolučním prostorovým zvukem Dolby Atmos a jeho stříbrné plátno Harkness Spectral 240 o rozměrech 19 x 8 metrů bude největším v Olomouci. Výše doplatku je rozdílem mezi základním vstupným 3D a 2D. Na rozdíl od starších systémů není zvuk rozdělován do omezeného počtu šesti nebo osmi kanálů, ale je šířen v prostoru kinosálu tak, aby reálně odpovídal filmovému obrazu. Návštěvní řád určuje závazná pravidla chování všech návštěvníků, kteří vstupují do prostor festivalu, a to zejména za účelem účasti na festivalu. Také zde nakoupíš herní hardware, merch a další doplňky ke svým oblíbeným hrám. Magnificent churches, many of which host an exciting history, are scattered in the streets of the historical center.

Next