Arçelik fırın kullanma kılavuzu. Arçelik MF 4 MİNİ FIRIN Fırın

Arçelik 1421 t fırın kullanımı

Arçelik fırın kullanma kılavuzu

Arçelik 15t fırın saat gitti ışıkları yanmıyor fırının ısı düğmesinin ışığı yanmıyor program düğmesinin ışığı yanıyor. Çatal ete batıyorsa et pişmiştir. Haz 20- Derneğin tüketici hakları ve internet kullanımının yaygınlaştırılması açısından. Gi Ürün modeline göre, verilen ak- sesuar çeşidi değişmektedir. Arçelik firması ile hiç bir bağı olmayan bu alan aracılığıyla kullanma kılavuzu. Bu değerler, ürünün kullanım ve ortam.

Next

Arçelik 9629 CDS Ankastre Fırın

Arçelik fırın kullanma kılavuzu

Düğme fınn sıcaklığını ayarlayan termostatı kontrol etmektedir. Sonra ekmeklerin kızarma durumunu kontrol edin. Fırında pişirme yaparken mümkünse bu noktaya yiyecekleri koymamaya çalışın veya arasıra çevirerek eşit pişmesini sağlayın. Yiyeceklerin iç kısımlarının pişmesi için düşük ısıda daha uzun süre pişirilmesi gerekir. Sizde eski eşyalarınızı satabilir Güvenli e-Ticaret ile yenisini alabilirsiniz.

Next

Arçelik 1421 t fırın kullanımı

Arçelik fırın kullanma kılavuzu

Kısa sürede yüksek ısıda pişirilen yiyecekler kurur. Ön kapak Elmalı Pasta 170 20 --25 2 - 3 açık bırakılacaktır. Renk Beyaz Genel Özellikler Ocak göz yapısı Gaz Ocak ateşleme tipi Otomatik çakmak. F Turbo fırında yemek pişirme Tablodaki değerler laboratuvarlarımızda elde — Cam kapları, ısıyı yansıtan veya kötü edilen sonuçlardır. .

Next

Arçelik Klima Kullanma Kılavuzu

Arçelik fırın kullanma kılavuzu

Börek pişirme fonksiyonu ile her seferinde böreklerinizin üstü çıtır çıtır, altı tam kıvamında pişer. Eğer fanlı pişirme ile tek yiyecek pişirilecekse en iyi sonucu almak için en alt raf konumu tercih edilmelidir. Konumu fırınınızın içinde de yapabilirsiniz. Yiyeceklerin cinsine ve ağırlığına göre farklı sıcaklıklarda ve sürelerde pişirilmesi gerekir. Beyaz eşyadan küçük ev aletlerine kadar birçok ürün yelpazesi bulunan Arçelik, klimalarında da rakiplerine farka koşuyor. Bu yöntemle birkaç farklı yiyecek aynı anda farklı raflarda tat ve kokuları. Kurulum, bakım, temizlik ve tamir işlemleri sırasında ürünün fişini prizden çekin.

Next

Duvar tipi klima: Arçelik turbo fırın kullanma kılavuzu

Arçelik fırın kullanma kılavuzu

Makine modelini belirtmiştim hocam, sanırım gözden kaçtı, Arçelik 6030E. Genel güvenlik Bu ürün, ürünün güvenli bir şekilde kullanımı ve tehlikeleri hakkında nezaret edildikleri veya eğitim verildikleri sürece 8 yaş ve üstü çocuklar ile fiziksel, duyusal veya zihinsel yetenekleri tam gelişmemiş veya tecrübe ve bilgi eksiği bulunan insanlar tarafından kullanılabilir. Daha sonra da ihtiyacınız olabileceği için kullanma kılavuzunu kolay ulaşabileceğiniz. Fırın lambası ve fen devreye girer. Arkadaşlar Arcelik1421t modelinin fırın düğmesinin kömütatörünün güncel bağlantı.

Next

Arçelik 1421 t fırın kullanımı

Arçelik fırın kullanma kılavuzu

Bu yöntem içi ve dışı aynı derecede pişirilmek istenen yiyeceklerde kullanılır. Ülkemizde sıkça tercih edilen Arçelik klimalar hem ekonomik hem de tasarruflu ürünler üretiliyor. Bu kılavuzu ilerde gerekli olduğunda kullanmak üzere güvenli ve kolay ulaşılabilir bir yerde. Dana Eti 260 40 - 50 b i ir Şiş yatağın' şekilde görüldüğü gibi üst Piliç Parçalı 230 25 - 35 Fırın üstünde şiş veya ızgara kısnna yerleştiriniz. Kabarma sırasında en az 20 dakika fırın kapağı açılmamalıdır. Ürünün, yerel yönetmeliklere uygun topraklama yapılmadan kullanılması halinde ortaya çıkacak zararlardan firmamız sorumlu olmayacaktır.

Next

Fırın Hakkında Püf Noktaları ve Kullanma Kılavuzu

Arçelik fırın kullanma kılavuzu

Elektrik mühendisliğindeki kullanım alanlarına birer örnek veriniz. Size içi yumuşacık, dışı çıtır çıtır lezzetli böreğinizin tadını çıkarmak kalır. Pişirme ve ir 2-3 dakika sonra hazırladığınız şişleri, şiş kullanım alışkanlıklannıza bağlı olarak, yatağına yerleştiriniz. Bu talimatlara uyulmaması halinde her türlü garanti geçersiz hale gelir. Kız Bebek Bakımı — Sahibinin Kullanma Kılavuzu Yorumları. Izgara Üst rezistans ile yiyeceklerin üzerine doğrudan ısı verilerek pişirilmesidir. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle geçin.

Next

Arçelik 9641 Y Fırın Nasıl Kullanılır

Arçelik fırın kullanma kılavuzu

Eğer cihazı başkasına verecekseniz, kullanma kılavuzunu da. Arçelik fırın servisi çağırmadan önce giderebileceğiniz basit arızalar ve çözümleri,. Termostat ayar düğmesi sıcaklık pişirmenin yapılacağı sıcaklık derecesini, zaman ayarı düğmesi veya tuşu ise pişirmenin süresini belirler. Eğer ısının alttan veya üstten daha fazla gelmesi istenirse, bunu fırın kabını daha alt veya daha üst konuma yerleştirerek ayarlamak mümkündür. Hamur işleri, donmuş gıdalar ve büyük. Aslında hangi düğmenin ne işe yaradığını gösterir kullanma kılavuzu da olmadığı için doğru programı da.

Next