Baby born starší sestra. Baby Born Starší bratríček

Baby Born Starší bratríček

Baby born starší sestra

Starší bratríček Baby Born Interaktívny bratríček Baby Born so šiestimi funkciami. I když výjimkou by mohly být právě tyhle oblíbené legíny. Ve skvělém pruhovaném tričku, kalhotách v džínovém vzhledu se šlemi a legračních botách s křidélky si nejraději hraje na schovávanou. Má nožky s ohebnými koleny a nosí moderní tenisky, které ho odnesou všude tam, kam zrovna potřebuje. Speciální šatičky na tančení samby jsou určeny pro starší setřičku Baby Born, 43 cm velkou. Holčička s dlouhými blond vlásky nosí tričko s kapucí a našitou blyštivou sukýnkou.

Next

Zapf Creation Baby Born Panenka Starší sestřička

Baby born starší sestra

Ve skutečnosti se ale sestřičky dělí o všechno. Má krásné dlouhé vlásky, které může česat a zkoušet na nich spoustu různých účesů. Blonďaté vlásky mohou být ještě krásnější, obarvíš-li je barevnými křídami — růžovou, fialovou a tyrkysovou. Na všechno ale zapomene, hned jak se sejde se svými sourozenci u bazénu. K využívání těchto služeb potřebujeme váš souhlas.

Next

Starsi sestra baby born levně

Baby born starší sestra

I když výjimkou by mohly být právě tyhle oblíbené legíny. A když se při hraní nebo při cvičení náhodou uhodí, bude ronit opravdové slzy. Od divokých účesů na večírek až po romantické zapletení do divadla. Blonďaté vlásky mohou být ještě krásnější, obarvíš-li je barevný. Panenka pro holky, vhodné od 4 let, výška panenky: 43cm, materiál: plast, pije z lahvičky, ohýbá ruce a nohy Malé holčičky si rády hrají na maminky. Starší bratříček Baby born Soft Touch je malý neposeda.

Next

Starsi sestra baby born levně

Baby born starší sestra

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Kartáčem mohou holčičky sčesávat vlásky do přiložených gumiček a zdobit je ozdobnými skřipci. Tvářička tak krásná, jako je tato nepotřebuje žádné vylepšení, ale přeci jenom… i krásné věci mohou být ještě krásnější. Starší sestřička Baby born je panenka pro každou holčičku! Aby si mohla pohodlně hrát, třeba se svými sourozenci, nosí růžové tričko s nápise Love, modrou sukýnku, barevné legíny a modré botky. Součástí balení této česací hlavy jsou také doplňky, které jsou nutné k ideální hře - módní kartáč, vlasové sponky, gumičky a make up, celkem 24 kusů. Je vybaven zvukovými efekty, které se spouští v různých situ.

Next

Starší sestřička BABY born Česací hlava

Baby born starší sestra

Velikost panenky: 43 cm Balení obsahuje: 1 panenku, 1 hřebínek, 1 lahvičku, sponky a gumičky, pár botiček a řetízek a náramek s přívěskem Panenka Baby born - ilustrační video Přednosti - Dlouhé vlasy je možné česat - Panenky jsou stejně vysoké, mohou si půjčovat oblečky - Panenka umí sama stát, má ohebné končetiny - Sestřičku lze koupat - Panenka umí pít a ronit slzy - Panenka funguje bez použití baterií Obsah balení - Panenka v oblečku -. Pokud si tvá Baby Born přála opravdovou sestřičku, můžeš ji nyní její přání splnit. Má nožky s ohebnými koleny a nosí moderní tenisky, které ho odnesou všude tam, kam zrovna potřebuje. Součástí balení je lahvička na vodu, kartáč na vlasy, 2 gumičky, 4 sponky a 2 náramky přátelství — jeden pro malou maminku a jeden pro panenku. Malé kadeřnice tak mohou vymýšlet nápadité účesy třeba zapletením barevného pramínku do blonďatých vlásků a vytvořit tak vícebarevný copánek. To jsou ale krásně barevné vlásky… Česací hlava má v blonďatých vláscích několik barevných pramínků. Sama stojí a všechny klouby jsou pohyblivé.

Next

Starší sestřička BABY Born

Baby born starší sestra

Zahraj se na kadeřnici a vizážistku s touto krásnou trendovou česací hlavou. Čelenka s vyměnitelnými sponkami se stane ozdobou každého účesu. Ze všeho nejradši nosí džíny a bílé tričko s obrázkem. Blonďaté vlásky mohou být ještě krásnější, obarvíš-li je barevnými křídami - růžovou, fialovou a tyrk. Baby Born Soft Touch Starší sestřička Blond 824603 , výrobce Zapf Creation.

Next