Bišonek prodej. Bišonek

Bišonek, prodám, na prodej

Bišonek prodej

K odběru od druhého únorového týdne. Oba rodiče jsou vyšetření na dědičné choroby očí a patelly s negativním výsledkem a jsou šampiony ČR. Očekáváme štěňátka krásné barvy, silná v kostře, výborného exteriéru s vynikajícími povahovými vlastnostmi a vloh pro práci. Jeho výška je 27 cm, délka 33,5 cm a zbonitován byl 14. Dobří chovatelé také zabraňují, aby se do chovu dostaly nežádoucí geny. Všichni jsou velmi milovaní a hrají si s nimi moje děti. Otec výstavně úspěšný, matka samostatný pastevec.

Next

Inzeráty bisonek

Bišonek prodej

Ke štěňátku dáváme malou výbavička, která obsahuje především granulky, které baští. Potřebuje být se svými páníčky, sdílet s nimi všechno dobré i špatné a neustále jim dokazovat svou lásku a oddanost. Byl dodán mikroprocesorem a dosud měl všechna jeho očkování. Jak si vybrat toho správného chovatele a s jakými dalšími náklady budete muset ještě počítat? Prodávají se bišonci bez průkazu původu, tzv. Malý, domácí chov, pravidelné odčervování, očkování, čipování.

Next

Psi na prodej,štěňata na prodej,psí inzerce,prodej psů a to vše zdarma

Bišonek prodej

Mezi pejskem a vámi se tímto výběrem vytvoří zcela ihned nerozlučné pouto. To mi brzdí srdce, abych se ho vzdal, ale vím, že přinese další rodině tolik radosti. Bohužel pro něj nemáme dostatek prostoru a už ho nemůžeme udržet. Předpokládaný termín narození je zač. Rodiče obou jsou vrhů jsou velmi úspěšní výstavní jedinci, multišampioni, s výbornou a vyrovnanou povahou.

Next

Bišonek

Bišonek prodej

Jeho touha být neustále v blízkosti člověka je skutečně příslovečná. Během pár sekund také můžete vložit vlastní inzerát zdarma. Odchovány v láskyplném domácím prostředí. Jsme chovatelská stanice rodinného typu, štěňátka s námi žijí v bytě. Bišonek štěně cena Počáteční investice do koupě štěňátka je cca 9 — 10 000,-Kč za pejska a 12 000,- za fenku. Budete-li pobývat v různých částech bytu, můžete se spolehnout, že se váš bišon bude neúnavně stěhovat po bytě za vámi.

Next

Bišonek

Bišonek prodej

To celé bez nutnosti registrace. Prodám klece pro pejsky, voliéry jakéhokoli využití. K odběru nejdříve koncem srpna 2018 a nebo dle dohody. Nabízíme výstavně úspěšného pejska ke krytí. Jak se pozná dobrý chovatel Když se jdete podívat na šťěňata všimněte si, v jakém prostředí pejsci žijí. Mají výbornou povahu, jsou oddaní svému pánovi. Název Cena Kategorie Viděno Přidáno 1234 Kč 0x Včera v 23:57 4000 Kč 16x Včera v 18:39 4000 Kč 28x Včera v 08:07 4000 Kč 40x Včera v 08:01 4000 Kč 13x Včera v 07:40 4000 Kč 29x Včera v 07:15 7000 Kč 16x 15.

Next

Bišonek

Bišonek prodej

Štěňata budou k odběru v polovině dubna 2020. Měli plnou zdravotní kontrolu bez problémů. Všechna štěňátka budou očkovaná, odčervená a čipovaná. Tyto ceny jsou za bišonka z dobrého chovu s papíry. Byl pro naši rodinu tak velkým potěšením, miluje pozornost, miluje děti a má dlouhé procházky. .

Next