Chojnickie centrum kultury kino repertuar. Bajki na dobranoc

Kino ChDK

Chojnickie centrum kultury kino repertuar

Ceny biletów Seanse 2D: bilet normalny - 14 zł bilet ulgowy - 12 zł Seanse 3D: bilet normalny - 16 zł bilet ulgowy - 13 zł Cena okularów 3D - 5 zł. Scenariusz napisała Dorota Truskolaska Alibert, spektakl wyreżyserował Piotr Nowak. Nasi bohaterowie mają za sobą zaskakujące życiowe doświadczenia z kobietami i wyciągają z nich odmienne wnioski na temat relacji damsko-męskich. Aktualny repertuar kina dostępny jest. Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu Centrum Kultury Teatr to instytucja mieszcząca się w dwóch budynkach: w dawnym Teatrze Ziemi Pomorskiej przy ul.

Next

KINOFAN

Chojnickie centrum kultury kino repertuar

Każdy wieczór kawalerski to niezapomniana impreza! A ta jest wyjątkowa, pełna humoru, przewrotna i nieprzewidywalna. Wideo: Daniel Frymark Muzyka: Janusz Łangowski Reżyseria dźwięku: Sławomir Stencel Grafika: Danuta Wolińska Opieka artystyczna: Grzegorz Szlanga Produkcja: Chojnickie Centrum Kultury Przy Chojnickim Centrum Kultury działa teatr Chojnickie Studio Rapsodyczne, które efekty swojej pracy prezentuje w Chojnicach, a także na licznych przeglądach i festiwalach teatralnych, często zdobywając nagrody i wyróżnienia. A wszystko to wybornie podane na scenie w formie błyskotliwych dialogów i dynamicznie wyreżyserowanych scen. Co może się wydarzyć podczas takiego wieczoru? Chcemy pomów Wam przyjemnie spędzić ten czas, dlatego przygotowaliśmy specjalnie dla Was kolekcje filmów i seriali, które warto obejrzeć w wolnym czasie. Swarożyca 1 znajduje się 299 miejsc. Co wyniknie ze skonfrontowania tak różnych punktów widzenia w przeddzień ślubu jednego z nich? Tym razem naszym gościem specjalnym jest dj radiowy Staszek Kaczyński, który przeczyta o wszystkich przygodach dość ekscentrycznej Pchły Szachrajki.

Next

KINOFAN

Chojnickie centrum kultury kino repertuar

Seanse Dyskusyjnego Klubu Filmowego w każdy poniedziałek od września do czerwca o godz. Podążając za zmieniającymi się trendami i upływającym czasem, twórcy przygotowali spektakl, który ani na chwilę nie zwalnia tempa i zaprasza widzów na dwa akty doskonałej zabawy. Nabyte okulary można wykorzystać wielokrotnie. Otóż wydarzyć może się wszystko! Reżyseria: Piotr Nowak Scenariusz: Dorota Truskolaska Alibert Obsada: dwie obsady aktorskie : Michał Żurawski, Michał Piela, Tomasz Borkowski, Piotr Nowak, Andrzej Andrzejewski, Waldemar Błaszczyk, Michał Sitarski, Piotr Miazga, Marcin Rogacewicz, Piotr Ligenza. Spektakl grany jest w dwóch, zmieniających się obsadach w jednej obsadzie jest pięciu aktorów. Nie brakuje w nim paru chwil na refleksję i krótką zadumę nad tym nad czym zadumać się czasem trzeba.

Next

Wejherowskie Centrum Kultury

Chojnickie centrum kultury kino repertuar

Proces cyfryzacji stał się możliwy dzięki dofinansowaniu z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej na realizację projektów p. Od 15 lutego 2013 roku należy do Sieci Kin Lokalnych. Tak jak i Wam, jest nam z tego powodu bardzo przykro. Kasa kina czynna jest godzinę przed seansem. . W sali kinowej mieszczącej się w budynku Chojnickiego Centrum Kultury przy ul. Kino w Chojnickim Centrum Kultury istnieje od 31 stycznia 1991 roku.

Next

Kino w Chojnickim Centrum Kultury

Chojnickie centrum kultury kino repertuar

Decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego o tymczasowym zawieszeniu działalności instytucji kultury, 12 marca 2020 roku wszystkie kina zostały zamknięte do odwołania. Teatralnej 1 oraz Klubie Akcent przy ul. Na chojnickiej scenie regularnie występują też najlepsze teatry zawodowe i amatorskie z całej Polski. Zachęcamy Was do pozostania w domach i dołączenia z nami do akcji zostanwdomu. Znajdziecie tam również propozycje ciekawych gier.

Next

KINOFAN

Chojnickie centrum kultury kino repertuar

W budynku przy ulicy Teatralnej mieszczą się: Duża sala teatralna z 405 miejscami na widowni oraz sceną wyposażoną w profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie, Mała sala teatralna z 50 miejscami i Koncertowa sala kameralna z 140 miejscami. . . . . . .

Next

Kino ChDK

Chojnickie centrum kultury kino repertuar

. . . . .

Next

Wejherowskie Centrum Kultury

Chojnickie centrum kultury kino repertuar

. . . . .

Next