Chrom folie. Our Products

Finden Sie Hohe Qualität Pvc Flexible Chrom Folie Chrom Vinyl Hersteller und Pvc Flexible Chrom Folie Chrom Vinyl auf dreamforce.twibbon.com

Chrom folie

Lze ji aplikovat i na poměrně zaoblené tvary a dosáhnout tak zrcadlový efekt a odlesk. Nabízíme ochrannou folii v čirém a v zabarveném provedení a to především na přední a zadní světlomety. Technické parametry ochranných 3D fólií Ochranné autofolie nabízíme v tlouškách170,250 a 360 mikronů. It is ideal for those who are creativeand with character. Jedná o novinku u originálních barev u prémiových značek automobilů. Kompletní sortiment wrap fólií je vybaven mikrokanálkovým lepidlem, které výrazně usnadňuje lepení, protože umožňuje uník vzduchu.

Next

WRAP fólie

Chrom folie

Po instalaci chromové fólie která má zrcadlový efekt, bude Váš automobil vypadat jako jedno veliké zrcadlo a budete se cítit exkluzivně a extravagantně. Aplikace na lyže trvá cca 30 minut. Veškeré fólie jsou vyráběny a skladovány v rolích. Fólie není po aplikaci na lyžích vidět a i když dojde k poškrábaní této folie, dá se po sezoně kdykoli vyměnit a lyže jsou jako nové. Chromový odstín má v ČR jednu nevýhodu. Tyto fólie při profesionálním proškolení lze aplikovat na jednotlivé části nebo na celý automobil, či jiný dopravní prostředek, jako je třeba motocykl, čtyřkolka, loď, ale lze použít i při úpravě interiéru.

Next

Finden Sie Hohe Qualität Pvc Flexible Chrom Folie Chrom Vinyl Hersteller und Pvc Flexible Chrom Folie Chrom Vinyl auf dreamforce.twibbon.com

Chrom folie

Vzhledem k tomu,že folie se aplikují mokrou cestou je nejlépe u nás nechat vozidlo o něco déle aby folie řádně vyschla. Navíc jsou problémy s životností chromu a díly se pořád opravují. Čas potřebný k instalaci fólie Doba aplikace ochraných autofolií je velice variabilní a je odvislá od tvaru a množství aplikovaných dílů. . Our ultra-pure metalorganics are used in a huge range of industrial and consumer products.

Next

blue chrome folie, blue chrome folie Suppliers and Manufacturers at dreamforce.twibbon.com

Chrom folie

Tato záruka se vztahuje zejména na barevnou stálost fólie, přilnavost k podkladu a absenci jakýchkoli bublinek mezi folií a podkladem. Využívá se především pro části, které jsou vystaveny poškození od odlétajících kamínků: přední maska, přední nárazník, přední kapota, zrcátka,světlomety atd. Folie jsou dále odolné proti různým chemickým látkám a zejména proti soli,která se používá v zimě a je vůči laku auta velmi nepřátelská. Chromová fólie se neustále testuje. Ungefähr 97% davon sind auto-aufkleber. Hlavní výhody ochranných 3D folií Prvořadý účel folie je chránit před mechanickým poškozením. A wide variety of blue chrome folie options are available to you, such as body stickers.

Next

blue chrome folie, blue chrome folie Suppliers and Manufacturers at dreamforce.twibbon.com

Chrom folie

Alternativně fólie řadíme podle barvy tzn. Folie jednak ochrání světla proti oděru,ale zároveň světla v zabarveném provedení jemně natónuje. Nejčastější je využití na automobily, ale mohou být použity i jinde — v současné době nabízíme jako novinku ochrannou fólii na lyže. Čím silnější fólie, tím intenzivnější ochrana vozu. Jsou za určitých podmínek použitelné v různých oblastech designu automobilů, motocyklů atd. Při celopolepu automobilu je opravdu náročné aplikovat chrom fólii na složité tvary.

Next

Our Products

Chrom folie

You can own a brand new car any time you like. V kombinaci různých odstínů se můžete odlišit od běžně dostupných barev automobilů. It is laminated by thinner polymeric film with imported pressure-sensitive solvent adhesive, featured by lovely and bright colors, anti-corrosive, durable, heat-resistant, and good in flexibility and ductility. For two factories, our p roduction bases have more than 20 p rofessional equipments and cover an area of 20000 square meters. Matná ochranná 3D autofolie na kapotu vozu. Záruka Záruka na ochranné autofolie je 24 měsíců.

Next

Auto fólie na auto s atestem, změna barvy

Chrom folie

Životnost ochranných 3D fólií Folie jsou vyrobeny z odolného materiálu, který zajistí, že fólie po aplikaci jsou stálé a neměnné po dobu minimálně 5 let. Metalická barva se promění v matnou metalízu. Sie können auch zwischen pvc, pvc flexible chrom folie chrom vinyl wählen. Orientační cena ochranných 3D fólií Cena aplikace ochranných autofolií je velice variabilní a je odvislá od tvaru a množství aplikovaných dílů. Ochranné 3D autofolie slouží k ochraně předmětů, na které se lepí. If there is crimp or crease or if the temperature is low, better blow it with a hair drier first from a certain distance and then to paste. About product and suppliers: 234 blue chrome folie products are offered for sale by suppliers on Alibaba.

Next