Dřevěné lehátko. Lehátka online koupit v prodejně OBI

Zahradní lehátka

Dřevěné lehátko

V rozhovorech s experty na styl, designéry a umělci získáte hodnotné tipy pro zařízení a dekoraci vlastního domova. . Technické údaje: lehátko černá, umělý ratan plochý hliníková kostra rozměr: 190 x 64 x 60 cm max. To bude vyvolávat skutečný dojem pláže. Dřevěné plážové lehátko je skvělou volbou.

Next

Dřevěná zahradní lehátka

Dřevěné lehátko

Existují různé druhy dřeva a stejně tak nezbytného polstrování. Využití najde nejen na zahradách, ale díky odolnosti vůči vlhkosti jej můžete používat také u bazénů nebo saun. Kovová zahradní lehátka zajišťují perfektní stabilitu se vyrábí z oceli, hliníku či různých slitin a patří k nejstabilnějším. Teakové dřevo je tvrdé a vyžaduje jen občasné napuštění olejem. Lehátko se dobře udržuje a je omyvatelné. Poslouží skvěle nejen na zahradě, ale také v prostředí se zvýšenou vlhkostí, jako jsou bazény, sauny nebo wellness.

Next

Dřevěná zahradní lehátka

Dřevěné lehátko

Zahradní lehátka z umělého ratanu — dekorativní design a pohodlí mají nízkou hmotnost a jsou nenáročná na údržbu. Lenošit ale můžete i přímo na vodě, k čemuž vám poslouží nafukovací lehátko do vody. Masivní dřevěnou konstrukci z borovice bez povrchové úpravy lze napustit olejem, voskem nebo vhodnou lazurou. Dřevěné plážové lehátko Je sotva něco krásnějšího, než si po dlouhém stresujícím dni sednout na zahradě a užívat si posledních slunečních paprsků. Cena v době recenze: 5 890 Kč Pro užití si odpočinku venku je třeba vybrat adekvátní zahradní nábytek. Z lehátka křeslo během chvíle? Naštěstí tady ale pro vás takové máme a je od německé značky Kare. Jedině tak si na zahradě užijete trochu relaxace.

Next

Masérské stoly

Dřevěné lehátko

Cena v době recenze: 2 999 Kč Látkové lehátko v tradičním lázeňském designu se již jen tak nevidí. Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. Jako dekoraci si obstarejte pestré lampiony, lucerny, polštáře a zahradní pochodně. Zahradní lehátko pro dva aneb relaxujte společně Pokud rádi lenošíte se svou drahou polovičkou či rodinou, pořiďte si zahradní lehátko pro dva. Interesantní lehátko, které upoutá pozornost nejen svým designem.

Next

Zahradní dřevěná lehátka

Dřevěné lehátko

Lehátko je skladné a obsahem balení je upevnitelná karabina, pomocí které lehátko můžete snadno přenášet. Konstrukce je vyrobená z hliníkové kostry a výpletu z umělého ratanu. Při správném ošetření Vám akátové lehátko zůstane celý život. Vzhledem k častému namáčení je nutné, aby materiál nedržel dlouho vodu. Díky nastavitelnému opěradlu do pěti poloh od ploché až po svislou pro vás bude odpočinek na zahradě, balkoně či terase ještě příjemnější. Jedná se tak o velmi kvalitní kus zahradního nábytku, jenž se hodí do každého exteriéru a jak je známo, dřevo navozuje útulnou a hřejivou atmosféru. Skládací dřevěné lehátko vám pomůže vyzrát na nedostatek místa Jak si poradit s nedostatkem místa pro trvalé umístění? Jednoduše jej složíte do svislé polohy a uklidíte, nezabere tak téměř žádné místo.

Next

Dřevěné skládací lehátko vlnka

Dřevěné lehátko

Systém polohování má 3 pozice. Decentní barvy, příjemná plážová křesla s nádherně širokým a vysokým opěradlem jsou oblíbená zvláště v tomto rohu Severní Ameriky. Elegantní lehátko na kolečkách, které má polohovací opěrku. Díky jeho skvělým funkcím a atraktivnímu designu si ho nebudete moci vynachválit a každé léto jej budete s radostí využívat! Nastavitelné polohování uspokojí všechny požadavky na funkční zahradní nábytek, od relaxace vleže až po příjemné posezení s přáteli. Až bude vše postaveno, pozvěte přátele nebo rodinu a užijte si společně krásné letní večery. Lehátko má také sklopné opěrky loktů.

Next

Masérské stoly

Dřevěné lehátko

Kromě , nebo například si můžete pořídit také zahradní lehátko, které vám na zahradě vytvoří dokonalou relaxaci! Dřevěné přirozeně zapadne do každé zahrady Hledáte to pravé zahradní lehátko? Navíc vždy když budete chtít lehátko přemístit třeba kvůli pozici slunce, nebude to pro vás žádný problém, neboť je lehátko opatřeno dvěma pogumovanými kolečky, které zajišťují snadný transport. Nejtypičtějším zástupcem dřevných lehátek je lehátko skládací, doplněné o plátno. S plážovým lehátkem z nejkvalitnějších dřev, jako například teakové, se pohodlně nechá strávit pohodové léto. Konkrétně tohle lehátko je vyrobeno z opravdového bukového dřeva a má béžový design. Vzhledem k materiálu, kterým je umělý ratan, je toto lehátko jako stvořené i do náročnějších povětrnostních podmínek nebo i do vlhkého prostředí, jako jsou bazény nebo sauny.

Next

Dřevěné skládací lehátko vlnka

Dřevěné lehátko

Cena v době recenze: 1 851 Kč Elegantní skládací lehátko s jednoduchými čistými liniemi se hodí nejen na zahradu či terasu, ale vkusně doplní také interiér zimní zahrady. Rám lehátka je vyroben z hliníku, dřevěné lamely jsou z tropického dřeva. Barva konstrukce je hnědá, polštáře jsou antracitové. Lehátko je dostupné v hnědé nebo antracitové barvě. K dispozici bývají v různých barevných odstínech. S trochou dekorace si také tady vytvoříte hezky letní a příjemnou atmosféru.

Next