Ikimizin yerine 200 bölüm. İkimizin Yerine Son Bölüm izle

İkimizin Yerine 200.Bölüm izle 26 Mart 2019

Ikimizin yerine 200 bölüm

Ben söylemiyorum bu dizi kötü ama çoook uzun kısa olsaydı daha güzel olurdu. Genha gerçeği görmediğini, herkesin acısını saklamak için güçlü görünmeye çalıştıklarını söyler. O kadar güzel dizi varki kanal 7 hep uzun dizi yayınlıyor kısa ve çok güzel hint dizileri var onları yayınlayın daha çok hint dizi olmus olur. Anandi, sınıfa etrafımızda neler olup bittiğini öğretir. Daha önceki yıllarda tartışma yaşadıkları Bakan Helsinki, oğlunu korumak için kavga çıkarır.

Next

İkimizin Yerine 200. Bölüm Özeti 26 Mart Jagdiş'in doğum günü

Ikimizin yerine 200 bölüm

Jagat, doğum gününü arkadaşlarıyla dans ederek kutlar. Bunun için sizi rahatsız edecek ve dizi keyfinizi bozacak hiç bir reklama yer vermiyoruz. Güncel yerli dizilerin son bölüm leri her akşam saat 20:00 den itibaren televizyon yayını ile aynı anda part part olarak yayınlanmaktadır. Kanal 7 Balika Vadhu İkimizin Yerine dizisi ilk bölümü ile 8 eylül cumartesi günü 16:10 da Kanal 7 ekranlarında olacak. Site içerisinde bulunan tüm içeriklerin izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alınması kesinlikle yasaktır. Anandi, her bölümü farklı bir ekibin yaptığını ve bir araya toplandığını söyler. Tv yayını ile aynı anda dizilerinizi takip edebilir, arama kısmından dilediğiniz diziyi aratıp izleyebilirsiniz.

Next

İkimizin Yerine 6.Bölüm izle

Ikimizin yerine 200 bölüm

İkimizin Yerine Kaç Bölüm Yayınlanacak? Dadisa onu görür ve teselli eder. Ne zaman affedersem o zaman tebrik ederim der. Ayrıca dizi arşivimiz sayesinde izlemeye doyamadığınız klasik ve eski dizileri tekrar izleyebilirsiniz. Anandi okula gitmeye hazırlanır ve gider. Yani sitemizde hatalı ya da çalışmayan bir bölüm olduğu zaman sistem bunu otomatik olarak tespit etmekte ve bize bildirmektedir. Daha sonra grup dansı yaparlar.

Next

İkimizin Yerine Ne Zaman Final Yapacak? İkimizin Yerine Kaç Bölüm Yayınlanacak? (Kanal 7 Balika Vadhu)

Ikimizin yerine 200 bölüm

. Jagdish, Gauri ile hiç mutlu değildir. Naagin dizisi süper ve harika ötesi orada zoya romi şaqun bile var dil se dil tak kısa ve komik. Balika Vadhu dizisi reyting sorunları nedneiyle değil artık yeter denilerek 31 Temmuz 2016 da final yaptırılmıştır. Beğendiğiniz bölümleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Biz de çalışmayan bölümleri en yakın zamanda güncelliyoruz.

Next

İkimizin Yerine 200. Bölüm Fragmanı

Ikimizin yerine 200 bölüm

Bir adam bu kadar bilginin gazeteye nasıl ulaşabileceğini sorar. Zaten çok fazla acı çekiyor ve daha ne kadar kaldırabilir. Jagat, telefonu alıp onu arayan var mı diye kontrol eder ve henüz kimsenin aramadığını görünce üzülür. Öte yandan Dadisa ve ailesinin başında büyük bir sorun yaşanır. Tüm diziler otomatik sistem tarafından kontrol edilmektedir.

Next

İkimizin Yerine 26 Mart Salı 200. Bölüm Fragmanı İzle

Ikimizin yerine 200 bölüm

At one point; the love story reveals the secrets lies beneath it. Yakın zamanda tr dublaj yabancı dizi arşivimiz de tamamlanacaktır. Anandi Rahiple konuşur ve Jagat için mabedde Puja yapmak istediğini söyler. Tv yayını bittikten hemen sonra youtube ya da kendi resmi kanalında yayınlanmadan önce son bölüm tek parça olarak sitemizde yayınlanmaktadır. Sumitra mutfakta ağlarken Gehna onu teselli eder. Yinede beğeni kazanıyor ki bu kadar izlenme,eleştiri alabiliyor.

Next