Kerimcan durmaz paylaşımı. Kerimcan Durmaz'ın Kastamonu paylaşımı olay oldu

Kerimcan'ın skandal paylaşımına tepki yağdı

Kerimcan durmaz paylaşımı

Benim insanların hatalarına karşı tahammül seviyem oldukça yüksek. Kimseye kolay kolay kırılmam, bozulmam. Son günlerin en çok konuşulan magazin haberlerinden bir tanesi de, Mustafa Sandal'ın 25. O kadar utanıyorum ve o kadar mahcubum ki… Aslında ne diyeceğimi bilemiyorum. Vücudunun mahrem bir görüntüsünü paylaşan Kerimcan Durmaz görüntüyü çok geçmeden hesabından sildi ama takipçilerini kısa sürede de olsa büyük bir şoka uğrattı! Kerimcan Durmaz, 28 Nisan Pazar günü Instagram hesabından, seyahat ettiği uçağın tuvaletinde mastürbasyon yaparken çektiği videoyu yanlışlıkla paylaşmıştı. Allah vatanımızı ve milletimizi korusun.

Next

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'ın müstehcen video paylaşımına hapis cezası

Kerimcan durmaz paylaşımı

Kerimcan hala arkadaşım, küslük yok aramızda hiçbir zaman da olmadı. Fotoğrafa gelen tepkiler üzerine Soydan, eleştirenlerin kendisini takip etmemesini istedi. Şok eden video kısa sürede bize de ulaştı ve görür görmez çöpe attık. In 2015, he started to become a social media celebrity by sharing videos on Periscope and. Olayın ardından birçok tepki gelirken, destek de geldi. Bu olayın yaşandığı günden bu yana sessizliğini koruyan Durmaz, bir dönem açıklama yaptı ve özür diledi.

Next

Kerimcan Durmaz’ın Paylaşımı Demet Akalın’ı Hedef Aldı!

Kerimcan durmaz paylaşımı

Kerimcan Durmaz, uğradığı silahlı saldırının ardından 20 koruma tutacağını açıklamıştı. Geçtiğimiz günlerde hesabından yapmış olduğu cinsel içerikli paylaşımını saniyeler sonra silmiş olsa da binlerce takipçisi videoya tepki göstermişti. Sosyal medya hesabından paylaştığı videolarla milyonlarca kişi tarafından takip edilen 'ın slip mayolu fotoğrafı sosyal medyada olay oldu. Bizlerin de yanlışlıkla başkasına kısa mesaj attığımız oldu. O olduğu ispatlanana kadar ona Kerimcan Durmaz inanmakla mükellefim. Durmaz Boğaz Köprüsü'nden geçerken çektiği videoyu Instagram'da hikaye kısmından hiçbir yorum yapmadan paylaştı.

Next

Didem Soydan'dan Kerimcan Durmaz paylaşımı

Kerimcan durmaz paylaşımı

Durmaz has been criticized by some columnists for being only known for his sexual orientation and homosexuality. Beşiktaş’ta gerçekleşen saldırı ile sessizliğini bozan fenomen, “Her türlü terörü lanetliyorum. Demet Akalın’da Kerimcan Durmaz’a destek verdi Ünlü şarkıcı Demet Akalın’da Kerimcan Durmaz’a “Milletimiz çok kazanan insanları sevmiyor. Durmaz, elini başına koyarak yeşil slip mayosuyla poz verdi. Hele anne olduktan sonra daha da tahammülkar oldum.

Next

Kerimcan’ın Skandal Paylaşımı Twitter’ı Salladı

Kerimcan durmaz paylaşımı

Kerimcan Durmaz'ın olaylı videosu şu anda birçok farklı YouTube kanalı üzerinden izlenebilir durumda. Sanığın yargılama sürecindeki tutum ve davranışlarını leyhte kabul eden mahkeme, hükmün açıklanmasını geri bıraktı. In 2016, he received an offer to act in a leading role in a movie, the shooting of which began in December. Konu savcılık makamına kadar erişmişti. Durmaz'ın yeşil slip mayolu pozu takipçileri tarafından beğeni yağmuruna tutuldu. Bundan kısa zaman önce yaptığı paylaşım nedeniyle büyük tepki toplayan Durmaz, o günden bu yana hiç paylaşım yapmıyordu.

Next

Kerimcan Durmaz’ın instagram paylaşımına suç duyurusu

Kerimcan durmaz paylaşımı

Instagram'da özellikle genç nüfusun yoğun olduğu üç milyondan fazla takipçisi olan ve daha önce de müstehcen paylaşımları nedeniyle yargılandığı, ancak Durmaz'ın eylemlerine pervasızca devam ettiği belirtilen dilekçede, Kovid-19 salgını sebebiyle devlet tarafından 60 yaş ve üzeri nüfus ölüm tehlikesi altında olduğundan sokağa çıkma kısıtlaması devlet tarafından getirildiği anlatıldı. Sarıoğlu, soruyu cevaplarken Kerimcan ile birlikte olduğu bir fotoğrafı paylaştı. Yaşadığım bu talihsiz olaydan kendime bir çok ders çıkardım ve aslında aile kavramının ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anladım. Beni tanıyanların bildiği tanımayanların da şu an öğreneceği üzerine gerçekliğine inandığım durumlar ile ilgili kimseye annem, babam dahil eyvallahım yoktur. Beni takip eden başta ailem olmak üzere bütün küçük kardeşlerimden büyüklerimden ve böyle bir şeyi izlemek zorunda kalan herkesten çok özür diliyorum. Videoyu görenler, bir uçağın tuvaletinde çekilmiş oldugunu belirttiler.

Next