Kerimcan durmaz skandal video. Kerimcan Durmaz'dan Olay Video Hakkında Açıklama Geldi!

İREM DERİCİ'YLE NE OYUNU OYNADIK!

Kerimcan durmaz skandal video

Ülkenin çöküşü işte böyle başladı. Ben de toplum içerisinde yaşayan biri olarak bu konularda hassas ve dikkatli birisiyimdir. Günlerdir magazini meşgul eden skandal video hakkında Kerimcan Durmaz ilk defa açıklama yaptı. Kerimcan'ın 6 Katlı Süper Lüks Malikanesi! Ayrıca kendisinin de bu videodan çok rahatsızlık duyduğunu, bu durumdan mağdur olduğunu belirten Durmaz, bu olay videoyla ilgili hukuki yollara başvuracağını belirtti. Asliye Mahkemesindeki duruşmaya sanık Kerimcan Durmaz ve avukatları katıldı. Aynı masaya çoluk çocuk oturanlar düşünsün. Tekrar herkesten çok çok özür diliyorum.

Next

Kerimcan Durmaz Skandal Videoyu Kabul Ederek, Sessizliğini Bozdu!

Kerimcan durmaz skandal video

Bu görüntüleri çocukların izlediğini düşünürsek, geçirecekleri travmaları düşünemiyorum. Kerimcan Durmaz olayýn ardýndan yaptýðý ilk açýklamada videonun kendisine ait olmadýðýný, bu videonun baþka bir hesaptan kendisine geldiðini ve avukatýna iletmek isterken yanlýþlýkla hikayeler kýsmýnda paylaþtýðýný belirtmiþti. Bu görüntüler ortaya çıktığı için berbat hissediyorum. Tamamen uygunsuz olan bu görüntüler buna rağmen mahremiyetim ve o dönem ki kız arkadaşımla ilgili görüntülerdi. Bu gibi bir çok videonun kendisine sürekli geldiğini söyleyen Durmaz, bu videodan dolayı takipçilerinden özür diledi. Yaşadığım bu talihsiz olaydan kendime bir çok ders çıkardım ve aslında aile kavramının ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anladım.

Next

Kerimcan Durmaz'dan skandal video sonrasý ilk açýklama! Özür diledi

Kerimcan durmaz skandal video

O kadar utanıyorum ve kendimi o kadar çok mahçup hissediyorum ki ne diyeceğimi bilmiyorum. Öncelikle beni takip eden başta ailem olmak üzere bütün küçük kardeşlerimden, büyüklerimden ve böyle bir şeyi izlemek zorunda kalan herkesten çok özür diliyorum. Yaşadığım bu talihsiz olaydan kendime çok ders çıkardım ve aslında aile kavramının ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anladım. Durmaz, kısa süre sonra skandal paylaşımı silse de video sosyal medyada hızla yayıldı. Geride bıraktığımız günlerde Instagram hesabından paylaştığı müstehcen video ile gündemi sarsan fenomen Kerimcan Durmaz, söz konusu video nedeniyle savcılığa şikayet edilmiş ve hakkında dava açılmıştı. Hakkımda leyhte olan hükümler uygulansın. Öncelikle beni takip eden, başta ailem olmak üzere bütün küçük kardeşlerimden, büyüklerimden ve böyle bir şeyi izlemek zorunda kalan herkesten çok özür diliyorum.

Next

Kerimcan Durmaz’dan Sonra Nikola Kalinic’in de Skandal Görüntüleri Ortaya Çıktı

Kerimcan durmaz skandal video

O kadar utanýyorum ve o kadar mahcubum ki. Her paylaşımıyla olay olan Kerimcan Durmaz, bu kez sosyal medya hesabından yapılan müstehcen paylaşım ile bir skandala imza attı. Bursa Cumhuriyet Başsavcılığına, dilekçenin İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına gönderilmesi için suç duyusunda bulunduk. Daha önce suç işlememiş kişilerin iki yıldan daha az süreyle hapis ve para cezası almasıyla sonuçlanan davalar, heyet tarafından uygun görüldüğü taktirde hükmün beş yıl süreyle açıklanmasının geri bırakılması kararı verilir. Maritza Ýnþaat Yönetim Kurulu Baþkan Vekili Emir Sarýgül, hem Türkiye ekonomisi ve gayrimenkul sektörü, hem de kendi projelerine dair açýklamalarda bulundu.

Next

Skandal Paylaşımı Sonrası Kerimcan Durmaz Bir Özür Videosu Yayınladı biacaip

Kerimcan durmaz skandal video

Bu paylaşımları yapanlara sizlerin de gerekli tepkiyi göstermesini rica ediyorum. O kadar utanıyorum ve o kadar mahcubum ki… Aslında ne diyeceğimi bilemiyorum. İddianamede, Kerimcan Durmaz'ın 'Müstehcenlik' suçundan 6 aydan 3 yıla kadar hapsi ve 5 bin güne kadar adli para cezası talep edilmişti. Bölüm- Kerimcan Durmaz'ın annesi sadece Renkli Sayfalar' açıklama yaptı!. Bu süre içerisinde yeniden herhangi bir suç işlenmezse verilen ceza düşer ve suç işlenmemiş kabul edilir.

Next

Kerimcan Durmaz'dan Olay Video Hakkında Açıklama Geldi!

Kerimcan durmaz skandal video

Fenerbahçe Beko'da forma giyen Kalinic, konu ile ilgili açıklama yaptı. Bizim gibi herkesi Kerimcanın paylaşımına tepki göstermeye davet ediyoruz. Durmaz'ın kısa sürede sildiği ortalığı karıştırmış hatta hakkında davalar açılmıştı. Bu süreçte sessiz kalan Durmaz, günler sonra ilk paylaşımını yaptı. Beni takip eden başta ailem olmak üzere bütün küçük kardeşlerimden, büyüklerimden ve böyle bir şey izlemek zorunda kalan herkesten çok özür diliyorum. Yaþadýðým bu talihsiz olaydan kendime bir çok ders çýkardým ve aslýnda aile kavramýnýn ne kadar deðerli olduðunu bir kez daha anladým.

Next

Kerimcan Durmaz'dan skandal görüntülere açıklama: Uygunsuz içerikli videoyu…

Kerimcan durmaz skandal video

Videonun yayınlanmasının ardından görüntülerin kendisine ait olmadığını, kendisine yollanan taciz amaçlı videoyu avukatına gönderirken yanlışlıkla paylaştığını söyleyen Kerimcan Durmaz hakkında suç duyurusunda bulunulmuştu. Fakat havaalanına iniş sırasında telefonun sinyal alması neticesinde bu paylaşımımı yakın arkadaş grubuma değil, Instagram hikaye bölümünde paylaşılmış olduğunu yine arkadaşlarımın beni araması neticesinde öğrendim. Çarpıcı olaylar, ünlü yaşamlara dair en son magazin haberleri, magazinin en yetenekli kalemleri ve duayenleriyle Magazin Kulisi YouTube kanalında. Durmaz Boğaz Köprüsü'nden geçerken çektiği videoyu Instagram'da hikaye kısmından hiçbir yorum yapmadan paylaştı. Yaşadığım bu talihsiz olaydan kendime birçok ders çıkardım ve aile kavramının ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anladım.

Next

İREM DERİCİ'YLE NE OYUNU OYNADIK!

Kerimcan durmaz skandal video

Paylaşımını saniyeler içinde sildi ama binlerce takipçisi o videoyu gördü ve tepki gösterdi. Durmaz, ardından konuyla ilgili açıklama yaptı Kerimcan Durmaz, sosyal medyanın magazin dünyasına kazandırdığı ünlü fenomenler arasında yer alıyor. Beni takip eden başta ailem olmak üzere bütün küçük kardeşlerimden büyüklerimden ve böyle bir şeyi izlemek zorunda kalan herkesten çok özür diliyorum. Heyetin, sanığın daha sonra yeniden suç işlemeyeceği kanaatinde olduğu durumlarda bu karar uygulanır. Beni takip eden baþta ailem olmak üzere bütün küçük kardeþlerimden, büyüklerimden ve böyle bir þey izlemek zorunda kalan herkesten çok özür diliyorum. Bir kadın ile müstehcen anları internette yayılan Kalinic'in özel bir video uygulamasıyla görüntülü olarak konuştuğu görülüyor. İddianameden Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan ve Kerimcan Durmaz'ın 'şüpheli' olarak yer aldığı iddianamede, sosyal medya hesabı üzerinden 3 milyonu aşkın takipçisi olduğu, şüphelinin instagram isimli sosyal medya hesabı üzerinden hikaye paylaşma kısmı olarak adlandırılan yerden 29 Nisan 2019'da aynanın karşısına geçerek müstehcen videoyu paylaştığı ve bu paylaşımın hesabı takip etsin ya da etmesin sayfasını ziyaret eden herkes tarafından açıkça görüldüğü, görüntüleri Havalimanı'nda paylaştığı kaydedilmişti.

Next