Most 8 díl. MOST!

MOST!

Most 8 díl

Pojďte si sednout, se na vás podívám. Ty deš chlastat do Severky, že jo? Drozda toužící po tom, aby otočili přesunutý kostel, který by mohl být znovu vysvěcen, trvale nezaměstnaný Čočkin V. Vidím, že trošičku se lesknete. Moment, vole, tady nemáš, vole, podnájem. Podívej se - tobě je šestnáct, já ti jako nemůžu dovolit jet závod na autodromu, koneckonců starej Juliš řidičáky kontroluje, je na topes. To je ta šance, jak říct o těch problémech, co se nám tady v Mostě dějou.

Next

MOST!

Most 8 díl

Jednou vydělá peníze, stane se starostou Mostu a konečně možná schválí, že náš kostel Nanebevzetí Panny Marie bude zas otočenej z jihu na východ. Promiň, drahá, nezlob se, ale je ti vidět žlab. Já jsem ještě neměla úplně všechno hotový, a taky jsem se nechtěla na pohřeb líčit. Noha , jeho bývalá žena Ilona J. Dát mu jen druhou je totiž v jeho případě málo.

Next

Ostuda i pýcha… Seriál Most očima Mostečanů! Co nám řekli?

Most 8 díl

Já do příštího tejdne něco seženu. . Komediální seriál z města Most se okamžitě po své premiéře stal fenoménem, který zasáhl nejen publikum od Aše po Ostravu, ale vyvolal i širokou diskuzi na různých názorových platformách. A vítám vás při sledování nové série Pošty pro tebe, kterou budeme od nynějška vysílat živě. Takovýhle věci se musí dostávat ven. Vidíte, vy tady jenomsedíte a chlastáte, ale Luděk opravdu něco dělá.

Next

Ostuda i pýcha… Seriál Most očima Mostečanů! Co nám řekli?

Most 8 díl

Kvůli tý tvý zodpovědnosti mám teď otčíma z Moldavy. Pojďme si ho znovu připomenout. Není některý z vás Luděk Říha? Věřím, že vás tato novinka potěší, a že nám zachováte svou přízeň. Ty si myslíš, že to vyhraješ ty, jo? A já, jakvidíš, jestli dovolíš, tak jdu domů. Ty vole, ne, dneska ne, to ne. Tady mi zůstaňte stát, prosím. Luďku, já vím, že je to těžký pochopit, ale je to tak.

Next

Psychopat a Majsner vs chce zpátky pod most 8 díl

Most 8 díl

Mě tam ještě čeká nemanželský dítě nebo někdo. Škultéty , věřící, že díky svým podnikatelským nápadům jednou opravdu zbohatne a Róm Franta Z. Ale přemýšlel jsem, co tady řeknu. Hele, v tomhle bys moh jít na pohřeb cikánskýho krále. Pane Luďku, kontrolní otázku vám musím položit.

Next

MOST! (2019) [TV seriál]

Most 8 díl

Co řekl o natáčení herec Milan Pechi? Kdo si myslíte, že to může být? Ty myslíš, že nevím, vole, kolik se v televizi účtuje, za vole, tyhle ty komedie? Byla to vlastně práce, kde jsem, dalo by se říct. Dluží šéfovi místního podsvětí Romanovi L. Voni jsou teda i jinde, ale myslím, že u nás v Mostě jsou prostě nejvíc. Námět a scénář osmidílného komediálního seriálu napsal Petr Kolečko a na scénáři spolupracoval a seriál režíroval Jan Prušinovský. A jestli vás můžu poprosit, tak běžte zase dovnitř a my si natočíme, jak vás hledáme, jo? Jak vzpomíná hoštická mládež na natáčení filmu Slunce seno? Je to systém, kterej tě ale naopak zvýhodňuje. Ester, ta vždycky říkává, že největší odměna je šťastný shledání. Já jsem pošťák Ondra z pořadu Pošta pro tebe z Český televize.

Next