Mzk opole rozkład jazdy. MZK Jastrzębie

Mzk Opole Rozklad Jazdy

Mzk opole rozkład jazdy

W dniach 31 października - 1 listopada bilety trasowane na linię 12 i bilety jednorazowe uprzednio skasowane na tej linii są honorowane na linii 17 oraz na linii 8 w dniu 31. Zobacz numery dla ukryj informacje Z uwagi na dynamiczne zmiany w kursowaniu transportu publicznego, będące konsekwencją epidemii koronawirusa, rekomendujemy korzystanie z naszej całodobowej infolinii. Od poniedziałku 16 marca do środy 25 marca 2020 r. Jaki autobus doje¿d¿a na Dambonia zaznaczony ¿ó³t± lini±? Opolskich — Niemodlińska — Domańskiego — Cmentarz pętla. Szczegóły dotyczące tego przetwarzania podane zostały w. Dodatkowo uruchomione są: linia 0 oraz linia 9bis, Autobusy pozostałych linii kursują wg sobotniego rozkładu jazdy.

Next

Rozklad Jazdy Mzk Opole

Mzk opole rozkład jazdy

Ograniczenie dotyczy korzystania z komunikacji publicznej. W niedzielę z cmentarza wyjazdy autobusów zaplanowano średnio co 2,5 min. Rząd wprowadza kolejne obostrzenia w związku z epidemią koronawirusa. Co za idiota wprowadzi³ bia³y tekst na ¿ó³tym tle? Zawieszone zostają linie: 5, 8, 13, 21, a Linia 3 oraz Linia 15 będą kursowały według zmienionego rozkładu jazdy. Bilety dostępne są w dalszym ciągu w biletomatach mobilnych we wszystkich autobusach miejskich, w biletomatach stacjonarnych w najważniejszych punktach miasta, w dotychczasowych punktach handlowych kioski, niektóre sklepy , w kanale internetowym oraz przez smartfona - przy pomocy aplikacji SkyCash.

Next

Rozkład jazdy

Mzk opole rozkład jazdy

Oferuje on piękny unikalny spin na rzeczy. Dodatkowo uruchomione są: - linia 0 na trasie: Częstochowska pętla — Górna — Witosa — Wiejska — Pużaka — Sosnkowskiego — Okulickiego — Chabrów — Nysy Łużyckiej — Wrocławska — Cmentarz pętla. Posiadam bilet miesiêczny, ale zaczynam siê zastanawiaæ czy jest sensens korzystaæ z us³ug Pañstwa firmy. Nastąpi też zawieszenie sprzedaży biletów u kierowców - na szczęście korzystamy już z kasowników, u kierowcy od dłuższego czasu można kupować tylko bilety dobowe - i zmieni się rozkład jazdy. Zaplanowana częstotliwość odjazdów z cmentarza średnio co 3 min. Dambonia171 - przychodnia Optima - jakim autobusem?. Autobusy pozostałych linii będą kursowały wg rozkładu jazdy dla niedziel i świąt.

Next

Koronawirus: Opole wprowadza specjalne STREFY w MZK! [ZDJĘCIA, NOWY ROZKŁAD MZK]

Mzk opole rozkład jazdy

Myślę o czymś rzeczywistym lub znaczne omówić jestnajważniejsze. Autobusy na Wszystkich Świętych - : 31 października sobota Linia 12 w godz. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa, tzn. Dzi¶ autobus jad±cy z G³ucho³azy do Opola, bêd±cy na przystanku Prószków o godz. Dostępna przez całą dobę, 365 dni w roku. Jak dojechac z pkp na glogowska? Informacja o maksymalnej liczbie pasażerów mogących jednocześnie przebywać w autobusie jest umieszczona na drzwiach pojazdu. Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób w tym także elektroniczny lub mechaniczny na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie bez pisemnej zgody właściciela praw.

Next

dreamforce.twibbon.com

Mzk opole rozkład jazdy

Infolinia udziela informacji na temat połączeń, cen biletów, a także umożliwia zakup biletów przez telefon. Chcesz sprawdzić rozkład jazdy lub kupić bilet? Nie rozumiem powodów kierowcy, który nawet zbli¿aj±c siê do przystanku nie zwolni³ i przejecha³ obok na pe³nym gazie. Według informacji ratusza, autobusy miejskie codziennie przechodzą zaostrzone procedury dezynfekcyjne - głównie poręcze i uchwyty. Dzieñ doby chcia³bym z³o¿yæ skargê. Prosimy pasażerów o nie wsiadanie przednimi drzwiami.

Next

MZK Jastrzębie

Mzk opole rozkład jazdy

Zawieszono już zajęcia dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze w placówkach oświatowych: szkołach, uczelniach i przedszkolach w ramach przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. . . . .

Next

Rozkład jazdy MZK Opole

Mzk opole rozkład jazdy

. . . . . . .

Next

Mzk Opole Rozklad Jazdy

Mzk opole rozkład jazdy

. . . . . .

Next