Noční běh pro světlušku. Noční běh pro Světlušku 2020 Praha

Noční běh pro Světlušku 2019

Noční běh pro světlušku

Vstupenky s unikátním čárovým kódem, které vám před konáním běhu pošleme do emailu, stačí obdarovaným přeposlat mailem nebo je rovnou vytisknout a předat osobně. Původně jsem toto video nechtěl stříhat. Pojďme se tedy společně spojit, rozzářit ulice města Ostravy a podpořit správnou věc. Atmosféra byla úžasná, zúčastnilo se kolem 2000 běžců. Ale i pohled na obrovský roj běžících čelovek je bezvadnej. Běh po tmě má totiž své jedinečné kouzlo, je to jakoby se běžec najednou přesunul do jiného světa, kde intenzivněji vnímá své okolí. Přijeli jsme si do pražské Stromovky zaběhat na charitativní noční běh pro Světlušku.

Next

Noční běh pro Světlušku 2013

Noční běh pro světlušku

Nevadí, vyberte si něco jiného víc božejšího z naší kategorie. Timeliness and accuracy of information displayed prefer to always check on the linked website or contact the organizers. Dárci se přihlásí přes smartbanking ke svému účtu a zvolí tuto možnost platby. Nejde v něm totiž o výkon, rychlost, ani vítězství, ale o jedinečný zážitek a chuť udělat dobrý skutek. Celá akce včetně registrací a dalšího doprovodného programu startuje v 18:30. Běh, při kterém nejde čas, umístění nebo závod, jde o zážitek a spojení lidí pro dobrou věc. Poběží se ve skupince 5 až 7 lidí, každý běžec bude mít škrabošku a bude gumičkou spojený s trasérem, který vidí.

Next

Noční běh pro Světlušku Praha

Noční běh pro světlušku

Startovní balíčky máme tentokrát pro všechny. Letos novinka - darujte startovné Překvapte a pozvěte na noční běh své blízké i přátele. Společně rozzáří nejen města, ale také životy nevidomých. Přihlášení: Přihlásit se můžete již nyní - - hned v šesti krajských městech. Nově vyběhneme i v Ostravě a při registraci ve všech městech budete mít na výběr ze dvou startovních balíčků. To ocení zejména skalní fandové nočních běhů, kteří už naši čelovku mají a chtějí navíc při běhu vypadat šik. Obecný program zážitku Zavázat tkaničky, pořádně se protáhnout, nasadit čelovku a masku na oči.

Next

Noční běh POTMĚ pro Světlušku

Noční běh pro světlušku

Vítáni jsou zájemci všech věkových kategorií, kteří chtějí podpořit dobrou věc. Těšíme na vás na startu, Váš Hannah. Výtěžek ze všech běhů poputuje na konto Světlušky, projektu Nadačního fondu Českého rozhlasu. Těším se i letos, i když kvůli kotníku nepoběžím. Pro bližší informace, prosím, sledujte naše , kde vás budeme informovat o aktuálním dění. Startovné lze platit hotově i kartou.

Next

Reportáž: Běh pro Světlušku

Noční běh pro světlušku

Prosím, pozastav si pro SvetBehu. If you find any doubt regarding the content or copyright, please email us and if we find it justified, we will provide a remedy. Po načtení kódu se vygeneruje platební příkaz ve výši 100 Kč, který pak odešlou na sbírkový účet Světlušky. Kdo jste místní nebo jste již někdy v tomto parku byli, tak si řeknete, že to není vůbec nic výjimečného, že se v parku běhá prakticky denně. Adrop spojil své síly se Světluškou, Nadačním fondem Českého rozhlasu a 397 Kč 436, resp. I my věříme, že běhat ve tmě má smysl. Běžci si mohou vybrat vždy z kratšího nebo delšího okruhu.

Next

Noční běh pro Světlušku Plzeň 2019

Noční běh pro světlušku

Stan s občerstvením, pódium s živou hudbou, stan nevidomých masérů, kteří byli velice šikovní a na přání vás namasírovali, a také nesměl chybět stan s reklamními předměty Světlušky a dalšího sponzora, firmy Hannah. Vyberte si, ve kterém městě poběžíte. Počítat můžete s převlékacím stanem, úschovnou osobních věcí a drobným občerstvením. Startovní balíček pro všechny: První varianta balíčku obsahuje vak na záda s čelovkou, druhá vak se sportovní čelenkou. Před startem se můžete těšit na bohatý hudební program prokládaný celou řadou rozhovorů se zajímavými hosty. Výběh je ve 21:00, pro účastníky je ovšem připraven také hudební doprovod, a to v podání populárního Davida Stypky a Bandjeez, které začíná ve 20:00.

Next

Reportáž: Běh pro Světlušku

Noční běh pro světlušku

More information can be found on the Policies and rules page. S koupí vstupenky obdrží první tisíce kupujících startovní balíček se sportovním vakem na záda, čelovkou, běžeckou termofólií a slevovým kupónem. Délku tratě si rozhodnete třeba až na místě. V rámci Nočního běhu pro Světlušku si váš sportovec na vlastní kůži vyzkouší, jaké je to běžet poslepu. Registrace na běhy jsou spuštěny na a zaběhat si může přijít kdokoli. Už od této doby byl otevřen areál v centru Lužánek.

Next