Oldřich vízner. Šulcová se vrátila k Víznerovi: Odpustila mu nevěru a stará se o jeho děti!

Herec Oldřich Vízner ukázal své roztomilé potomky

Oldřich vízner

Herec ale podle ní nebude na Vánoce strádat ani ve špitále. Představitel Saturnina byl podle našich informací drsně vyhozen partnerkou, s níž má tři malé děti, z domu. Proto po maturitě na dejvickém gymnáziu začal v polovině 60. A jak rozchod po letech snáší? Po rozvodu s Víznerem se upnula k alkoholu a utišujícím práškům. Předpokládá však, že se za ním vypraví jejich dvě dcery Tereza a Rozálie. Spolu s partnerem tak během příjemného odpoledne přihlížela tomu, jak si holky nechaly oživit barvu na svých vlasech jen lehkými přelivy a především Olda hlídal kadeřníky, aby jeho dcerám příliš nezkracovaly jejich dlouhé vlasy.

Next

Šulcová se vrátila k Víznerovi: Odpustila mu nevěru a stará se o jeho děti!

Oldřich vízner

Prozatím dům v Horoměřicích alespoň navštěvuje. Tenkrát, v době rozvodu Víznera se Šulcovou, nikdo nevěřil. Co se týče žen, Vízner o ně neměl nikdy nouzi. Anežka a Viktorka se samozřejmě na péči o vlasy těšily nejvíc. Schott, kterého rozzuřený Oldřich Vízner seřezal. Když si herec Oldřich Vízner 65 vzal před zhruba čtyřiceti lety krásnou Janu Šulcovou 65 , nikdo nevěřil, že by ji mohl podvádět.

Next

Oldřich Vízner

Oldřich vízner

Ale také dceru Viktorii 17 , již si pořídil v manželství s filmovou skriptkou Zuzanou, a která stejně jako Anežka miluje volejbal. Šulcové 68 a Vendule Křížové 43 , bývalé a současné manželce Oldřicha Víznera 68. V Horoměřicích chtěl herec podle vlastních slov začít znovu a bez nevěr. Tento pravdivý příběh dvou výsostných umělců a citlivých zranitelných duší vám určitě rozproudí krev v žilách a ještě dlouho po představení bude ve vás žít. Server hosting zajišťuje 2006-2020 © Created by. Později zase různé doktory, saniťáky, psychiatry nebo umělce.

Next

Oldřich Vízner — Lidé — Česká televize

Oldřich vízner

Rodina žila ve Vokovicích, což byl vlastně pražský venkov — proto se také Oldřich od malička věnoval sportu. Teriér je ostré plemeno, takže paničku parádně hlídal a dál hlídá nejen ji, ale i její děti. Třetí žena: Vendulka Křížová Děti: Anežka, Albert. A podle lidí z divadla tentokrát práskla do stolu. Redakci můžete kontaktovat na emailové adrese. Nová láska Víznera prý pracuje v Divadle. Po téměř dvaceti letech soužití ji prý Oldovy nevěry přestaly bavit a sbalila mu kufry! Vendula také tráví hodně času při natáčení primáckého seriálu Cesty domů, ve svém domovském divadle na Vinohradech, nebo v divadelní společnosti, kterou založila jedna z jejích nevlastních dcer Rozálie.

Next

Vendulka Křížová poprvé promluvila o rozchodu s manželem: Oldřich Vízner od ní utekl za mladší

Oldřich vízner

Její exmanžel Oldřich Vízner zdaleka takovou pohodu. Dokonce i současná partnerka Oldřicha Víznera Vendula Křížová! Debutoval malou rolí chovance Hečkyho v dramatu z domova mládeže Škola hříšníků 1965. Velké holky dávno nepláčou a svorně žijí po boku záletného Víznera. A společně s dcerou, vnoučaty, nevlastními dětmi a Víznerovou současnou partnerkou vyrazila na velké nákupy do nově otevřeného obchodu s obuví, kde všechny potomky, vlastní i nevlastní, obdarovala novými botami. Strávit čas s celou rodinou je pro Víznera s Křížovou v posledních měsících velmi vzácné, protože oba herečtí partneři mají hodně napilno v divadlech. Pak už své herectví dával všanc různým konečným i nekonečným seriálům.

Next

Herec Oldřich Vízner ukázal své roztomilé potomky

Oldřich vízner

V případě technických problémů pište na adresu. Poté, co se provalilo, že se Oldřich Vízner 70 zamiloval do o šestačtyřicet let. Zahýbal už před lety exmanželce Janě Šulcové, doplácí na ně ale i dnes. První hlavní roli — chudého Honzy — si zahrál v oceňované televizní pohádce Konec draka Kusodrápa 1971 , ve slabé vojenské komedii Půlnoční kolona 1972 zase bral vedlejší roli regulovčíka Rutkaye. Hormony se herci 72 neuklidnily ani ve zralém věku. Dodal, že stejný lékař, který operoval herce, operoval i Víznerovu exmanželku. Kvůli penězům Že bude milovník mladších žen muset sáhnout hlouběji do kapsy, je zřejmé stejně jako to, proč se uvolil, že půjde do seriálu.

Next