Povlečení blanka matragi. Povlečení Matragi

PORCELÁN

Povlečení blanka matragi

Veškerá zakoupená povlečení Vám zdarma upravíme na míru Vašim přikrývkám a polštářům možné je pouze zmenšení. Těm českým výtvarnice žijící v Libanonu nabízí dotek pohádkového luxusu v podobě doplňků do bytu, které zaujaly i hvězdy nestárnoucí komedie Smrt jí sluší Meryl Streep a Goldie Hawn. Dynamické a energické jako oblak před bouří - takové je povlečení Obloha. Dynamické a energické jako oblaka před bouří — takové je povlečení Sky. Kdyby tehdy znaly a její kolekci, nemusely jejich osudy dopadnout tak tragicky. Čtyři elementy jsou spojením její energie.

Next

NÁSTĚNNÉ HODINY EARTH

Povlečení blanka matragi

Povlečení v provedení luxusního bavlněného mako saténu je tištěno nejmodernějším digitálním tiskem, který zajišťuje věrný detail přesně dle autorčina záměru. Luxus, který si opravdu užijete Digitálně tištěná malba uznávané návrhářky letos ožila na dalších čtyřech vzorech. Elegantní, ale přesto velmi odvážné a promyšlené motivy vyzařují autorské inovační nápady a na první pohled zaujmou optickými iluzionistickými prvky. Obdivujete přírodu a nebojíte se originality? Jako obklopeni červánkovými mraky si budete připadat ve společnosti povlečení Dream. Nechte se okouzlit kombinací zlatavé a starorůžové barvy, která se snoubí až s fuchsiově zářivými odstíny. Nepustíte přes práh ložnice žádné umělé materiály? Pak si zamilujete i povlečení Rain v modré barvě, která je zastoupena v bohaté paletě odstínů.

Next

Ložní povlečení

Povlečení blanka matragi

Nová série od Blanky Matragi Digitálně tištěná malba uznávané návrhářky nyní ožila na dalších čtyřech vzorech ložního prádla. Inspirací pro čtveřici unikátních designů byla nejnovější kolekce Blanky Matragi , nazvaná Elements. Motiv je z obou stran stejný jako na fotografii, vše je opatřeno komfortním zipovým uzávěrem. Na látku tak doslova otiskla živost plamene v její neryzejší formě. Opíráme se o mnohaleté zkušenosti z oboru, aby naše výrobky vždy patřily ke špičce v textilní produkci. Uznávaná módní návrhářka Blanka Matragi je známá tím, že ve své tvorbě opakovaně čerpá inspiraci z běžného života.

Next

Povlečení Matragi

Povlečení blanka matragi

Voda pro ni znamená koupání v řece a pozorování bouří na moři, oheň ji zase okouzlil ve sklářských dílnách. Díky dlouhým jemným vláknům a atlasové vazbě má látka velmi hustou a pevnou strukturu, která je charakteristická přirozeným leskem na lícové straně a zejména dlouhou životností. Také vzor Rain z dílny návrhářky Blanky Matragi si můžete dopřát i u sebe doma. Povlečení Blanky Matragi od Matějovský Nabízíme limitovanou edici povlečení módní návrhářky Blanky Matragi. Na vláknu záleží Satén vyrobený z umělých vláken působí studeně kluzce a téměř nezvládá absorbovat vlhkost.

Next

NÁSTĚNNÉ HODINY EARTH

Povlečení blanka matragi

Pokud chcete mít pásek níž, například pro použití s tunikou, zvolte o 1 veliksot větší nebo porovnejte s možnostmi variability našich pásků. Nepustíte přes práh ložnice žádné Pak jistě oceníte vzory překypující energií a živelností, které však zároveň zůstávají synonymem pro eleganci. Povlečení Birth vás svojí důmyslností nepřestane překvapovat. Vyrábíme pro Vás kvalitní české povlečení s originálním designem. Nabízíme 8 vzorů ložního povlečení - Earth, Fire, Air, Ocean, Birth, Dream, Sky a Rain, které zdobí autorská digitálně zpracovaná malba světově uznávané módní návrhářky Blanky Matragi.

Next

Matragi a její stroj času: Touží po něm i hvězdy komedie Smrt jí sluší!

Povlečení blanka matragi

Jelikož výroba zboží Blanky Matragi není sériová nýbrž individuélní ruční práce, spol. A podle čeho vybíráte interiérový textil vy? Zde se designérka inspirovala přírodními živly bez kterých by život na naší planetě neexistoval. Povlečení z bavlněného saténu kombinujte pouze se saténovými prostěradly nebo prostěradly jersey. Fascinuje mě krása barev a tvarů. Její kolekce Elements doslova zaplavila sály v pražském Obecním domě barvami, jemnými látkami a nápaditými střihy.

Next

Povlečení Sky

Povlečení blanka matragi

Vzory z kolekce Elements sluší i závěsům a dekoračním polštářům. Povlečení v provedení luxusního bavlněného mako saténu je tištěno nejmodernějším digitálním tiskem, který zajišťuje věrný detail přesně dle autorčina záměru. Po čtyřech letech příprav představila na podzim roku 2010 Blanka Matragi ve spolupráci s porcelánkou Thun svou kolekci dvou porcelánových servisů — kávového a čajového — s názvem Butterfly. V současné době u nás můžete zakoupit povlečení v klasické délce za cenu 1590 Kč za kus, vše máme na prodejně skladem a k okamžitému odběru. V současné chvíli jsme rozšířili sortiment o noční prádlo a , v nabídce najdete , ,. Motif z obou stran povlečení odpovídá fotografii. Povlečení je opatřeno podpisem Blanky Matragi - signatura nechybí na pokrývce, polštáři, ani na malém polštářku.

Next

Povlečení Sky

Povlečení blanka matragi

Dynamické a energické jako oblaka před bouří - takové je povlečení Sky. Helen i Madeline by daly bůhvíco za to, kdyby se mohly poválet v ložním prádle inspirovaném nespoutanými větry. Jednotné vstupné 950 Kč Počet míst limitován! Pak by vaší pozornosti neměla uniknout limitovaná edice povlečení světoznámé akademické malířky, módní návrhářky a designérky Blanky Matragi, jejíž značka je synonymem luxusu. Protože doma budete rázem mít umělecké dílo. Upoutá vás půvabně se prolínajícími odstíny všech možných barev prsti, od pouštního písku až po černé havajské pláže. V sortimentu firmy Matějovský - ložní povlečení naleznete ložní prádlo, především pak dětské povlečení do postýlky, dětské povlečení s licenčními motivy zahraničních pohádek a filmů, ale také nabízíme dětské povlečení a povlečení do postýlky s motivy českých večerníčků.

Next