Robotická sekačka na trávu. Robotické sekačky na trávu

Nejlepší robotická sekačka Duben 2020

Robotická sekačka na trávu

Abyste se nemuseli sami zdržovat průzkumem trhu, udělali jsme tuto zdlouhavou práci za vás a vybrali jsme ty nejlepší sekačky, které v současnosti na trhu můžete najít. To se ale týká naprosté většiny přístrojů. Jsou to zkrátka velké stroje s nutností parkování. Jsou určeny pro sečení vyšší trávy. Robotická sekačka je plně automatický stroj, který se napájí z akumulátorů a samostatně udržuje travní porost vaší zahrady.

Next

Automower®

Robotická sekačka na trávu

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Každý výrobce uvádí něco jiného, jednotlivé sekačky mohou být rozdílně citlivé. Některé levnější sekačky mají totiž nastavení žací výšky hodně omezené, klidně jen v rozmezí 3 — 6 cm. Většinou je však snadné poznat jaká překážka mu v návratu zabránila a po jejím odstranění už bude vše fungovat, tak jak má. Díky snadnému naprogramování totiž robotu určíme, s jakou pravidelností má sekat, a o nic víc se nestaráme. Když má hotovo sama zaparkuje pod svůj nabíjecí přístřešek a nachystá se k další akci.

Next

Test 10 nejlepších robotických sekaček 2020

Robotická sekačka na trávu

Takže občas jezdí trochu zmateně a může stát, že do některých zákoutí nejezdí tak často jak byste chtěli. Na druhou stranu pro menší pozemky mohou být zajímavé. Na rozdíl od robotických vysavačů není prostor udržovaný robotickou sekačkou obklopen stěnami. Průměrná doba nabíjení: 45 min. Tyto sekačky dokáží pěkně a rychle posekat trávník bez vaší pomoci. A tímto se dostáváme k další oblasti.

Next

Sekačky na trávu

Robotická sekačka na trávu

Ovládání I když se jedná o poměrně drahé a sofistikované zařízení, tak je práce s přístrojem a jeho ovládání poměrně jednoduché. S její pomocí ovládáte zahradní nástroj stejně, jako autíčko na dálkové ovládání. Typy sekaček Na trhu se vyskytuje nepřeberné množství sekacích strojů. Mějte na paměti, že je rozdíl mezi tím v jakém svahu může sekačka jet vyjede prudší svahy a v jakém může sekat méně prudké svahy než u sekání. Vždy doporučujeme přečíst návod a postupovat podle něj. Zábavně a bez zbytečné námahy. Sekačka Automower® udrží váš trávník dokonale posečený a zdravý a systém Gardena smart system, který snímá vlhkost půdy, venkovní teplotu a intenzitu světla a odpovídajícím způsobem provádí zavlažování, trávník udrží zelený a svěží.

Next

Sekačky na trávu

Robotická sekačka na trávu

Snad ve všech případech se již dnes jedná o ty Li-ion. Ale dost historie, za poslední roky roste prodej robotických sekaček několikanásobně vyšším tempem než prodeje běžných sekaček. Po určité době tak budete muset mírně pře nastavit časování sekacího režimu, protože už nebude odpovídat vlastnostem sekačky. Dnes narazíte téměř u všech výrobků na baterie Li-Ion, které jsou standardně odolné proti častému i nepravidelnému dobíjení a zároveň se pyšní dlouhou životností. Gardena R70Li 58 7,4 26 46 58 7. Za solidní hodnotu můžeme považovat sklon okolo těch 30%.

Next

Časopis dTest vyzkoušel robotické travní sekačky devíti…

Robotická sekačka na trávu

Orientace v prostoru je proto o něco složitější. Moderní automatická sekačka by měla nabízet mnoho pokročilých funkcí. Tedy žádné nerovnosti, překážky atd. Elektrický pohon ovšem znamená omezený pohyb a logicky i nižší výkon. Životnost baterie můžete prodloužit také tím, že nastavíte časovač podle velikosti vašeho trávníku.

Next

Kvalitní sekačky na trávu

Robotická sekačka na trávu

To odpovídá zhruba pěti letům používání, opět v závislosti na velikosti sečené plochy a frekvenci sečení. O tom mimochodem vypovídá záběr až 56 centimetrů a plynulé nastavení výšky sečení v rozmezí už od 1,5 centimetru a výše. Díky svému jednostrannému zaměření bývá často průkopníkem a lídrem v inovacích. Když u některého z mých článku položíte dotaz do diskuze pod článkem, rád vám zkusím pomoci. Pro účely rozdělení uvedeného níže berme v potaz, že se jedná o sekačku určenou na plochu do cca 1 000 m2.

Next

Sekačka na trávu

Robotická sekačka na trávu

Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Sekačka je vodotěsná a lze po použití vymývat stříkající vodou pomocí zahradní hadice jak shora, tak i zevnitř podvozku. Ta méně účinná je náhodný pohyb. S výkonem jde ruku v ruce i spotřeba. Díky pozoruhodně nízké hladině decibelů lze sekačku Automower® používat na zahradě ve dne i v noci, aniž by rušila vás nebo sousedy.

Next