Rázový utahovák parkside. PARKSIDE® Aku rázový uťahovák PDSSA 20

Rozbalovačka #11 Parkside, rázové

Rázový utahovák parkside

Rázový utahovák má výkonný motor chlazený ventilátorem poskytuje moment až 950 Nm a až 2 400 rázů za minutu pro náročné montážní práce. Problémem není zapojení třeba i do autozapalovače, což umožní jeho kabel. Díky dobré konstrukci se nejenom velmi pohodlně drží, ale díky velkému tlačítku se také maximálně pohodlně ovládá, ať už je třeba utahovat, nebo je třeba naopak povolovat. Navíc i základní varianty disponují pravým i levým chodem, tudíž v tomto ohledu máte jistotu všestranného použití. Tedy tvar, který bude rázový utahovák mít.

Next

PARKSIDE® Pneumatický rázový uťahovák PDSS 310 B5

Rázový utahovák parkside

Rázový moment zvyšuje sílu utahováku při šroubování a zároveň snižuje spotřebu baterie. Výhoda pro uživatele: Se 137 mm nejkratší konstrukce ve třídě 10,8 V pro optimální manipulaci především při šroubování nad hlavou a na stísněných místech. Už 3dny se pokouším zjistit kam poslat stroj na reklamaci. Ergonomie a zpracování Určitě by měla hrát roli celková ergonomie. Minimální průměr šroubu pro využití tohoto nástroje je M8 a maximální hodnota je M24. Ušetříte tak třeba na povinném ručení. Popis produktu:Elektrický rázový utahovák je určen k utahování a povolování šroubů např.

Next

PARKSIDE® Sada pneumatického nářadí,...

Rázový utahovák parkside

Součástí je i dostatečně velký spínač, umožňující sepnutí zpětného chodu. Nabídne celkem široký rozsah použití, a to od M12, až po M18. Díky pružinové konstrukci je při utahování eliminováno riziko zpětného rázu. Další výhody: 3stupňová funkce PowerControl — pro různé k. Parametrově zaujme především hodnota kroutícího momentu, která je 330 Nm, což znamená důkladné utažení matic a šroubů. Součástí balení je také kufřík, do kterého se utahovák o hmotnosti 2,4 kg ukládá. Ergonomicky tvarovaná rukojeť zlepšuje bezpečnost a pohodlí.

Next

Aku příklepový utahovák Parkside PASSK 20

Rázový utahovák parkside

Díky bateriovému pohonu není závislý na externím zdroji energie elektřina, stlačený vzduch apod. Laicky řečeno jde o hodnotu síly, která bude na daný šroub nebo matku působit. Další výhody: Diodové kruhové světlo pro osvětlení p. Z parametrů zaručeně zaujme dotahovací moment o hodnotě až 400 Nm, který se hodí na dotahování různorodého druhu šroubů a matic. Ploty, pergoly, přístřešky Silné stránky a užitekRobustní: kvalitní součásti s dlouhou. Nejvýkonnější jednoruční síťový rázový utahovák.

Next

Aku razovy utahovak parkside

Rázový utahovák parkside

Maximálním průměr šroubu může být až M22. Výkonný motor chlazený ventilátorem poskytuje moment až 950 Nm a až 2 400 rázů za minutu pro náročné montážní práce. Uťahová má elektronickou regulaci momentu a elektronický displej. Vyšší přesnost při šroubování: dvoustupňová funkce PowerControl, která zabrání překroucení malých šroubů, a max. Vyšší výdrž díky akumulátorům 2,5 Ah. Celková spotřeba vzduchu je 113 litrů za minutu provozu. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Next

Razovy utahovak

Rázový utahovák parkside

Při trvalém přihlášení se již nemusíte při každé návštěvě přihlašovat do vašeho osobního účtu. Skládá se z 20V a 40V baterie, které se kombinují s řadou akumulátorového nářadí. Ano, přeji si být v budoucnosti pokaždé od Lidl Česká republika v. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Režim PrecisionDrive nabízí lepší ovladatelnost při šroubovací.

Next