S čerty nejsou žerty online. S čerty nejsou žerty (1984) online ke zhlédnutí

Movie Sladký čas Kalimagdory (1968) online

S čerty nejsou žerty online

Na výběr jsou pouze kvalitní videa vybranné našimi redaktory. Při své další cestě padne Matěj do rukou loupežnického velitele Madlafouse, který jej nutí pomáhat mu v loupežnickém řemesle. Online na Aerovod, DaFilms český dabing , Google Play český dabing , iTunes český dabing , Netflix český dabing , Prima Videopůjčovna český dabing , Starmax český dabing. Pohádka na motivy Čertův švagr je nejen vtipná, ale také poučná. A stejné je to i s Aničkou a Záprtkem.

Next

S čerty nejsou žerty (1984) online ke zhlédnutí

S čerty nejsou žerty online

Když už neví kudy kam, potká věrného a spravedlivého přítele samotného čerta. Jejím přičiněním mlynář brzy zemře a vdova se může scházet se správcem ze zámku, jehož jediným zájmem jsou také jen peníze a který v knížectví fakticky vládne — tak aby se sám co nejvíce obohatil. Nejkratší pohádku natočilo mladé dámské duo Kristina Dufková a Denisa Grimmová Abrhámová. Petr si s sebou odvede babičku, Janka, který má do pekla přivést správce s kaprálem, a kouzelný kabát, který — dokud ho má dotyčná osoba na sobě — jí dává dukáty, zároveň ona osoba ale vypadá neupraveně. Vedle Jana Wericha tentokrát tvůrci vyzvali ke spolupráci např.

Next

S Čerty nejsou Žerty ( 1984 ) online na pozeranie a stiahnutie

S čerty nejsou žerty online

Pak se znovu objeví skřítci a zavedou veterány ke stromům s kouzelným ovocem. Ty ovšem zlatnický mistr vyrobit nedokáže, pro oči ze zlata musí jít služebná Anička. Ten ale odpoví, že knížete žádal o ruku Adélky. Pro Angelinu si přijde jiný nápadník — samotný kníže pekel. Přátelé se znovu dostávají na zámek, kde už o Petrovi kolují zvěsti, že dává všem tolik dukátů, kolik chtějí. Po něm naroste Bosaně dlouhatánský nos, který dokonce překročí hranice království. Čert Janek ji má přivést do pekelného království, Dorota je ale mazaná a stále Jankovi uniká.

Next

S čerty nejsou žerty (1984) online ke zhlédnutí

S čerty nejsou žerty online

Filmová pohádka Tři bratři nabízí spoustu dobrodružství, překvapivých situací, ale také laskavého humoru. O svatbu s princeznou však nestojí, jeho srdce patří Majdalence. Kníže jde inkognito za Petrem a žádá ho o peníze. Ten zlotřilý rádce se však snaží uchopit moc v království do svých rukou. A Jan Balej dovolí bratrům Markovi a Koubovi prožít prastarý pohádkový příběh o kouzelném mlýnku, závisti, čertech s originálním vysvětlením jednoho přírodního úkazu v pohádce Moře, strýčku, proč je slané? Popis: Matěj pracuje u sedláka a miluje jeho dceru Majdalenku. Kde ale se dají najít oči ze zlata, to nikdo neví.

Next

S čerty nejsou žerty (1984)

S čerty nejsou žerty online

Sourozenci při svém putování jako kouzlem vstupují do slavných pohádek, ve kterých je čeká mnoho nástrah, nečekaných příhod a možná také láska. Petr se mezitím seznámí s dcerami místního knížete, když je zachrání při projížďce, při které se jim splašili koně a zaujme ho vyzývavá Angelína. Videa S čerty nejsou žerty vás budou bavit a nebudete se s nimi bavit jako s televizními kanály, které jsou plné reklam. V pohádce O kloboučku s pérkem sojčím aneb Král měl syny, zavolá si ale pouze dva, neboť syna Honzu nikdo nebere vážně. Dorota svou mazaností Jankovi stále uniká, až Janek nakonec přivede do pekla místo zlé Doroty Petrovu hodnou babičku.

Next

Pohádky s čerty

S čerty nejsou žerty online

V nejdelší pohádce se pak režisér David Súkup spojil se španělskou výtvarnicí Patricií Ortiz Martinéz. Pomoci jí může jen ovoce z druhého stromu. A taky je tu peklo, které pečlivě sleduje všechny špatné skutky a v pravou chvíli rázně zakročí. Matěj má však pro strach uděláno a s pomocí kamaráda Ondry odhalí všechny nástrahy. Po narození dcerušky Růženky vyřkne kletbu: Růženka se má píchnout do prstu, na věky usnout a celé království s ní Růženka roste do krásy a všechny špičaté předměty jsou z jejího dosahu odstraňovány, sama nesmí ani na krok. Společně proti Petrovi kují pikle a pošlou ho do vězení a poté i na vojnu. Král si chytrého mladíka oblíbí, ale generálovi, dvorní dámě a hofmistrovi je Matěj trnem v oku, zvláště, když se spřátelí se statečným a poctivým vojákem Ondrou, tajně zamilovaným do princezny Rozmarýnky.

Next

S čerty nejsou žerty video online

S čerty nejsou žerty online

Ten pro změnu prchal před intrikami správce a jistě by drábům utekl, jenže pak se zdržel, protože s nasazením života zachránil knížecí dcery, když zastavil jejich kočár se splašenými koňmi. Je to první Fimfárum, ve kterém jsou ženy v přesile. V novém Fimfáru jsou vedle tradičních fimfárovských tvůrců tandem Vlasty Pospíšilové a Petra Poše úplně mladí, začínající tvůrci, pro které je to příležitost prokázat svůj talent a ukázat poprvé svoje nadání divákům ve všech českých kinech i v zahraničí. Zatímco se s králem radují, co všechno budou moci s kouzelnými věcmi podnikat, vojákům ještě dlouho trvá než pochopí, co je pro ně na světě opravdu nejdůležitější. V jednom malém knížectví žijí všichni, kdo ve správné pohádce nesmějí chybět. Popis: Původní romantická pohádka vypráví o mladém králi Vítkovi, který po smrti svých rodičů žije v odloučení a nechává království řídit sobeckého komořího Eduarda.

Next

Movie Sladký čas Kalimagdory (1968) online

S čerty nejsou žerty online

Janek dokonce místo ní přivede do pekla Petrovu hodnou babičku Annu. Když se jednoho dne ztratí, rozpoutá se tím kolotoč bláznivých situací. V jedné zapadlé a také už řádně rozpadlé brdské hospodě, kde odpradávna sídlili čerti, se usadí dva vykutálení podvodníci, Berta a Vitouš. Osud Petra Máchala je zpečetěn! Rozbalte si novou štědrovečerní pohádku s čerty, láskou nebeskou, očima z ryzího zlata a hlavně s náručí plnou humoru a milým vánočním pohlazením. Pro jistotu jí rodiče, hned jak dosáhne patnácti let, seženou ženicha. Jednou zachrání Matěj bílou holubičku a ta jemu i Majdalence za odměnu daruje kouzelnou jahodu, díky níž oba rozumějí řeči ptáků.

Next