Sencor tyčový mixér. Vidíme to farebne

Náhradní díly spotřebičů elektro SENCOR

Sencor tyčový mixér

Doba nepřetržitého provozu Namixování pokrmu mixér potřebujete jen chvilku. Nerez Nerez je dražší materiál než plast. Kvalita za odpovídající cenu U spousty lidí je hlavním faktorem při rozhodování nejen kvalita, ale také cena. Připravovaným surovinám lze přizpůsobit rychlost mixéru, na výběr je 12 rychlostních stupňů. Funkce mixéru V případě, že chcete, aby měl váš mixér funkcí více, bude vás stát více peněz.

Next

Food Mixers

Sencor tyčový mixér

A právě tyčovým mixérům věnujeme následující kapitoly. Mixéry mají nádobu, ve kterém se suroviny mixují. Ideální je hodnota okolo 600 W. Mixéry s odnímatelnou nohou se snadněji čistí a jsou skladnější. Umí to, co ostatní mixéry, a zvládne to bez vaší asistence, stačí ho pouze zapnout. Dále také food procesor s vyměnitelnými noži a různými struhadly a nástavec na přípravu pyré. Jeho motor má výkon 800 W, což je slušná hodnota.

Next

Vidíme to farebne

Sencor tyčový mixér

Při přípravě pokrmů můžete vybírat z 20 rychlostí, které se nastavují plynule pomocí ovladače. Hodnota spotřeby u tyčových mixérů není nijak důležitá, protože mixér většinou využíváte krátce, a tak rozdíl ve spotřebě nebude nijak závratný. Některé mixéry jsou vyrobené z nerezu. Také pro matky s dětmi bude tato kategorie ideální, protože právě ony budou zřejmě mixér využívat denně. Doporučujeme ho hlavně méně náročným uživatelům, kteří mixér nebudou používat každý den a kupují si ho hlavně kvůli mixování studených surovin. Navíc pokrm připravuje v lahvi, kterou si můžete vzít s sebou na cestu.

Next

Tyčové mixéry

Sencor tyčový mixér

Tento mixér si poradí i s ledem, což ocení milovníci koktejlů. Rychlost lze zvolit jedním z 20 stupňů, chybí mu ale pulzní funkce, která je u těchto mixérů poměrně obvyklá. S některým připravíte smoothie, jiný vám naseká i led a bylinky a s dalším zase ušleháte těsto nebo šlehačku. Má vysoký výkon 1000 W, nedisponuje ale příliš bohatým příslušenstvím. Typy mixérů Mixéry jsou kuchyňské spotřebiče, bez kterých se při přípravě pokrmů obejdete jen stěží. Pro představu jsme pro vás sepsali charakteristiky následujících cenových kategorií.

Next

Tyčový mixér

Sencor tyčový mixér

V balení se kromě motorové jednotky a ponorného nástavce nachází také šlehací metla, sekací nástavec a plastová nádoba na mixování o objemu 0,8 litru. Mixér si poradí dokonce i tvrdými ledovými kostkami. Tyčový mixér se správným příslušenstvím dokáže mixovat, šlehat, sekat, krájet, strouhat, hnětat i drtit a v kuchyni vám pomůže s přípravou například polévek, omáček, pyré, domácí majonézy, pokrmů pro miminka i ovocných koktejlů. Výhodou je jistě mobilita, slabinou ale vysoká cena a zároveň nízký výkon oproti běžným elektrickým variantám. Mixéry můžete pořídit už za 300 korun. Výrobní materiál — plastové tělo, nerezová noha Většina tyčových mixéru je z plastu.

Next

Food Mixers

Sencor tyčový mixér

Jsou to ty dražší a mají jak větší příkon, tak i rychlost otáček. Ostatní o inovacích stále jen mluví, zatímco my je promítáme do naší nabídky. Nemusíte se bát ani toho, že by se mixér velmi rychle přehřál. Chybí ale možnost dočasného zvýšení výkonu za pomoci pulzní funkce. Obvykle tuto hodnotu najdete pouze v návodu, nebo ani tam ne. Je malý, skladný, připraví vám koktejly i nutriční nápoje. Oblíbit si tak můžete třeba zelenou, růžovou, fialovou, žlutou nebo jinak barevnou řadu spotřebičů.

Next

Tyčové mixéry

Sencor tyčový mixér

Ponorný nástavec je nerezový, bez obav s ním tedy můžete mixovat i horké pokrmy. Jsou to spotřební elektronika, tablety a telefony, kancelářská technika, autoelektronika kuchyň, domácnost, zdraví a krása. S tvrdými potravinami pomůže turbo funkce, která dočasně zvýší výkon na maximum. Motor tohoto mixéru má výkon 750 W, což je standard v této cenové kategorii. Na mixování měkkých surovin vám bude stačit takový mixér, který má příkon nižší.

Next