Ulice 3703 celý díl online. Ulice 20.6.2019

Ulice 20.6.2019

Ulice 3703 celý díl online

Patrik nyní pozve Veroniku na víkend s přáteli , což u něj o mnohém svědčí. A jaký bude Matějův odlet do Kanady? Velikonoce ve dvou by rád strávil i Patrik, jenž přijde za Veronikou s nečekaným návrhem… Proč dá Šárka košem Martinovi? Zato Filip má před mámou svá tajemství. Uliční tým posílí herečka Václav Kopta, Hana Holišová, Matouš Ruml nebo Tomáš Měcháček. Vzápětí jistým nedopatřením Karlu nechtěně rozesměje takovým způsobem, že jí potečou slzy znovu, tentokrát od smíchu. Jednomu člověku se ale Kristýna přeci jen pochlubí… Komu se Kristýna svěří? A jakou nečekanou návštěvu si Veronika opravdu užije? Rozina se nakonec proto rozhodne, že Marešovu nabídku odmítne, i když by se jí peníze, jež za akci nabízí, hodily. Peškova rodinná sešlost Blance je ráno pořádně zle po včerejšku. Produkci a každodenní vysílání seriálu zajišťuje , producentem je Michal Reitler, šéfautorkou je Lucie Paulová, hlavním dramaturgem je Iva Bruknerová a vedoucím režisérem je Stanislav Sládeček.

Next

Ulice 19.6.2019

Ulice 3703 celý díl online

Věrka se ji snaží uklidnit, opět jí je velkou oporou. Rozině se však ani tentokrát nesvěří. Půjčí mu své auto, aby ke strejdovi odvezl ryby z Norska, a slíbí, že přijede, jakmile jí bude trochu lépe… Jak Evžen vezme Blančinu kocovinu? Pokud si přejete přehrát díl poslední zvolte položku menu a dostanete se přímo na poslední díl. Věra v tento velký den hodně překvapí nejen svého nastávajícího, ale také ostatní svatebčany i jejich blízké… Co udělá? Po vzoru svých bojácných pacientů i on spoléhá na babské recepty, jak se bolesti zbavit. Jana se stále nedokáže naplno vrátit ke svému původnímu životu a přátelům, protože se jim stydí říct pravdu o tom, jak se ji Mareš pokusil znásilnit. Ta slíbí, že se pokusí dorazit, což Rozinu potěší.

Next

Díly seriálu Slunečná online ke shlédnutí

Ulice 3703 celý díl online

Stačí v levém menu kliknout na položku a vybrat si právě ten díl Seriálu Ulice na který se chcete podívat. Jak to spolu nyní mají Marie a Vlastimil Pešek? Marie se bojí o Kristýnu Evžen počítá s tím, že na statek vyrazí všichni už dnes. Toho to docela překvapí, zároveň to i uznale ocení. Od srpna 2016 započala již dvanáctá sezóna tohoto seriálu, který se těší stále obrovské oblibě televizních diváků a je jednou z vlajkových lodí televize Nova. Václav si okamžitě všimne, že se s Katarínou zase něco děje. Jak Bedřich a Anča Miloše ještě neznají?. A proč se všichni začnou strachovat o Věru? Diváci se dočkají napínavých zápletek, láskyplných příběhů, ale i dramatu.

Next

Výměna manželek

Ulice 3703 celý díl online

Podle ní si Matěj už jednou vybral, takže Ája má určitě smůlu. Blance je zle také odpoledne, proto se Evženovi omluví, že s ním nepojede ani do jeho domku, jak si plánovali, ani ke strejdovi na chatu. Nejsledovanější denní seriál Ulice pokračuje ve své 12. Když se Filip rozhodne, že si nechá udělat tetování, Kristýna jde do toho hned s ním. Vlaďka je ovšem i tak optimistka.

Next

Ulice 20.6.2019

Ulice 3703 celý díl online

Už mají i vymyšlený skvělý program na prázdniny, z něhož ale Veronika moc nadšená nebude… Veroniku zajímá hlavně to, jak Rozině dopadly přijímačky na vysokou školu. Reality show Výměna manželek spočívá v tom, že si mezi sebou dvě rodiny prohodí paní domácí na deset dní. Rodiny si za účast v pořadu odnesou padesát tisíc. Dění v domácnosti je točeno dokumentárním stylem. S Kristýnou podnikne něco, co by se jeho rodiče nyní neměli dozvědět… Jak Veronika vezme Rozininy novinky? Kristýna prozradí Adamovi, jenž dorazil domů až pozdě večer, co se včera dělo.

Next

Výměna manželek

Ulice 3703 celý díl online

Naštěstí vzápětí přijedou oba k Márovi, ale bez Věry, po které se slehla zem. A co je pro Anču hodně nepříjemné? Netuší to ani Věrka, která si dělá o Luboše velkou starost, protože v noci nepřišel domů a ani jí nebere telefon. Mamce se pochlubí hned několika báječnými novinkami. Svérázná léčba i tajemství Blanka a Evžen jsou ráno celí rozlámaní z , na kterém spí. A na čem se shodnou ohledně jejich vztahu? Pro snazší orientaci naleznete na tomto fanouškovském webu seriálu Ulice odkazy na jednotlivé díly online včetně dílu posledního. Svatební karamboly Karla je ráno jako slzavé údolí. Rozině volá Mareš kvůli dalšímu hosteskování na speciální akci.

Next