Výčepní zařízení bazar. Výčepní zařízení bazar

Výčepní zařízení

Výčepní zařízení bazar

Profesionální výčepní zařízení se skládá z výčepní stolice, propojovacího potrubí a hadic a armatury pro připojení zásobní nádoby. Ruksaky jsou vyráběny ručně s přihlédnutím na vysokou kvalitu a vlastnosti použitých materiálů. Kompletní rozvod elektřiny a vody. Nabízím k prodeji plně funkční bar na kolečkách, propagační materiálem, webem. Skoro každý čech má rád náš národní chmelový mok, ale jak na to, aby bylo pivo správně vychlazené? Navic ma v sobe vlastni kompresor, takze pouze.

Next

Inzeráty výčepní zařízení

Výčepní zařízení bazar

Dále grily, mobilní klimatizace, pivní soupravy, stany, pivní výčepy, vodní skútry a spous. Diky schopnosti uchladit 70-100 kvalitne vychlazenych piv za hodinu patri ke spicce. Důvodem prodeje je nevhodný narozeninový dar, který u mě nemá využití. Výčep nebyl nikdy používán a proto jsme se rozhodli ledničku prodat. Samotné pivo je čepováno ze samostatného zásobníku vloženého do izolovaného obalu ruksaku, který zaručí uchování stejné teploty nápoje po dobu až 5 hodin. Zcela nově vybudované pojízdné občerstvení - vhodné na pouliční akce nebo jako reklama pro váš podnik pojízdné a funkční, stačí se jen připojit na elektřinu a můžete začít. Ke správnému vybavení patří také myčky skla, kartáče, mycí prášky.

Next

Vycep

Výčepní zařízení bazar

Je nerozbalený v původní krabici. Naším cílem je, aby bylo chlazení na pivo dostupné skutečně pro všechny! Prodám Fiat Ducato, pojízdné občerstvení. Cena výčepního zařízení je včetně narážecí hlavy dle výběru: korb, flach, kombi. Obsahuje lednici na sud s chlazeným šuplíkem, le. Narážecí hlava, spojky ani hadice nejsou součástí balení. Funguje i nezávislé na velkou 12 volt baterii a 3 kW měnič napětí. V této sekci se nachází časově omezené nabídky na odkup použitých , příslušenství, nůžkových stanů atp.

Next

Výčepní zařízení

Výčepní zařízení bazar

V souvislosti s usnesením vlády funguje provozovna pouze pro expedici internetových objednávek. Dobrý den, nabízím možnost pronájmu přívěsných vozíků, přepravníků aut, lodí, motocyklů, zahradních traktůrků a příslušenství v Praze v Uhříněvsi. V případě zájmu i o redukční ventil budík cena + 1300,-. Mezi příslušenství patří : narážeče , a plochý , adaptéry na pětilitrové soudky, tlakovací technika kompresory, ventily , pípy na pivo, , držáky plaket, rychlospojky, tlačné plyny,. Novinkou jsou Pygmy Tower patřící do skupiny luxusní výčepních zařízení. Specifikace ledničky viz níže: hrubý objem: 316 l užitný objem celkový: 301 l.

Next

Výčepní zařízení

Výčepní zařízení bazar

Máte chuť na čepované pivo u Vás doma, na zahradě nebo na večírku? K vybavení pro čepování lahodných nápojů patří také zdroj tlakového vzduchu nebo tlaková nádoba s hnacím plynem a chladící zařízení. Všechna zde inzerovaná výčepní zařízení provozovala naše - to je zárukou kvality a perfektního stavu. Pivo v lahvi ze skla či plastu je dobré, ale není nad čerstvě natočené pivo v orosené sklenici s pevnou pěnou, žádné podměrečné, ale poctivé a s láskou natočené pivečko. . Pro platbu doporučujeme využít platbu zálohovou fakturou.

Next

BAZAR

Výčepní zařízení bazar

Zaregistrujte Vaši e-mailovou adresu do zasílání novinek a budete informováni jako první - ještě před zveřejněním inzerátu. Nabízím kombinovanou ledničku s mrazákem a s pípou na pivo možno i sodu z 5l soudku. Výčepní zařízení s integrovaným chlazením je vhodné pro všechny běžné 5litro. Výčepní zařízení lze použít nejen na točení piva, ale také na víno a nealkoholické nápoje. Dovoz De na přihlášení prodám audi a4 b5 2.

Next

Inzeráty výčepní zařízení

Výčepní zařízení bazar

Jeho pořízení je jednoduché a cenově přijatelné. Bazarová výčepní zařízení prodáváme se zárukou, více informací najdete v jednotlivých inzerátech. Výčepní zařízení nabízíme v sestavách, dále pak samotné výčepní zařízení klasické i luxusní a příslušenství. Pronajmeme-prodame plně vybavené pojízdné občerstvení připravené k okamžitému provozu. Stroj je uvnitř kompletně vyčištěný, pravidelně servisovaný, připravený na sezonu.

Next