Vuslat dizi oyuncuları. Vuslat dizisi oyuncuları kimler? Vuslat dizisi konusu ve karakterleri

Vuslat Oyuncuları, Kadrosu, Gerçek İsimleri, Cast Listesi

Vuslat dizi oyuncuları

Sevilen ve yumuşak huylu bir adam olan Faik kadere teslim olmuştur. Başak Kaya Vuslat Dizisi Alamet Ahmet Kimdir? Önce Beyoğlu Frape'de işe girdi. Sanatçı ayrıca, çeşitli reklam filmlerinde ve televizyon programlarında oyunculuk ve sunuculuk yaptı. Uçurum, Benim Hala Umudum Var, Sil Baştan ve Çilek Kokusu dizilerinden sonra son olarak Payitaht Abdülhamid dizisinde Hatice Sultan karakterine hayat vermiştir. Yakışıklı oyuncu son olarak Kanatsız Kuşlar dizisinde Onur karakterine hayat vermiştir. Başarı odaklı çalışan Nehir aynı zamanda çok hırslıdır. Arkalarında bir çok ekran var.

Next

Vuslat dizisinin oyuncuları kimdir? İşte Vuslat dizisi oyuncu kadrosu ve genel hikayesi

Vuslat dizi oyuncuları

Esnaf olan Süleyman sakin biridir. Vuslat Dizisi Meczup Abdullah Kimdir? Daha sonra 1993 yılında Antalya Devlet Tiyatrosu'nda görev alan sanatçı, ilk kez 2004 yılında kamera karşısına geçerek,. Gerçek ailesini Korkmazerler bilen Kerem gerçekleri öğrendiğinde intikam duygusuyla beslenecektir. Bu dizide Fiko karakterine hayat vermiştir. Dizinin başrollerinde ise Koray Tarhan, Suna Sancaktar, Bülent Polat, Levent Sülün ve Cemal Hünal yer aldı.

Next

Vuslat dizisi oyuncuları kimler? Vuslat dizisi konusu ve karakterleri

Vuslat dizi oyuncuları

Kadir Doğulu, 10 yaşında mahalle esnafının yanına girdi. Kocasıyla birlikte Karadeniz lokantası işleten Karadenizli bir kadındır. Filiz Taçbaş Filiz Taçbaş 1964 İzmir doğumludur ve aslen Azeri kökenlidir. Devrim Özkan Feride Çağlar Devrim Özkan Rüya dizisinde hayat verdiği İpek Giray karakteri ile tanındı ve sevildi. Instagram: Twitter: Vuslat Berrin Şanslı Karakteri — İpek Muştu Berrin, Korkmazer ailesinde konağında hizmetlidir.

Next

Vuslat dizisi oyuncuları kimler? Vuslat dizisi konusu ve karakterleri

Vuslat dizi oyuncuları

Gerçek ailesini Korkmazerler sanan Kerem gerçekleri çok acı şekilde öğrenecek ve intikamını almak için harekete geçecektir. Dizinin başrollerinde Demet Özdemir, Yusuf Çim ve Ekin Mert Daymaz yer aldı. Çekimleri devam eden dizinin yayın tarihi olarak yeni yılın ilk haftası seçildi. Üstüne normal hayatta kaçması gerekirken bu güya korkuyor ama adama hesap soruyor. Ayrıca Korku Odaları, Hokkabaz ve Döngel Karhanesi filmlerinin oyuncu kadrolarında yer almıştır. Sennur Nogaylar Vuslat Dizisi Berrin Şanslı Kimdir? Üsküdar Amerikan Kız Koleji mezunlarındandır.

Next

Vuslat oyuncuları kimler? İşte Vuslat dizisi oyuncu kadrosu

Vuslat dizi oyuncuları

Mimar Sinan Üniversitesi, Devlet Konservatuvarı, Piyano Bölümü'nden mezun olduktan sonra, eğitimini Müjdat Gezen Merkezi, Tiyatro Bölümünde tamamladı. Vuslat dizisinde Aziz ile oyuncu Kadir Doğulu kardeş gibi büyüdüğü Kerem oyuncu Ümit Kantarcılar aralarındaki büyük gerilim ile oluşan arbede dizinin asıl konusunu oluşturuyor. Daha sonra 1993 yılında Antalya Devlet Tiyatrosu'nda görev alan sanatçı, ilk kez 2004 yılında kamera karşısına geçerek, bir dizisinde rol üstlendi. Dizi, yıllar sonra yeniden bir araya gelen Handan ve Ömer'in yaşadıklarını anlatıyor. Vuslat dizisinde Aziz ile Kadir Doğulu kardeş gibi büyüdüğü Kerem Ümit Kantarcılar arasında büyük bir kavga çıkacak ve bu kavga ikilinin başlarına bela olacak.

Next

Vuslat dizisi oyuncuları, konusu ve karakterleri kimler?

Vuslat dizi oyuncuları

Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. Kadir Doğulu 19 Nisan 1982'de Türkiye-Mersin'de doğmuştur. Salih Baba kıymetli eski eşyaları gerçek sahiplerine ulaştırır. Kerem çocukluğunda başına gelen kazadan sonra travmatik bir duruma düşmüştür. Günümüze dek pek çok sinema ve televizyon dizisinde kendisini göstermiştir.

Next