Yeni ay takvimi. 2019 Ay Takvimi

Mart 2020 Ay Takvimi ve Günlük Ay Evresi Yorumları

Yeni ay takvimi

Aldığımız kararların sonuç vermeye başladığı zamandır bu dolunay etkileri. İşte tam bu sırada burçlar bize ayın enerjisinin hangi alanda ortaya çıkacağını gösteriyor. Venüs Boğa transiti özellikle aşk isteyenler için doğru zaman, doğru yer ve doğru insan üçlemesini getirebilir. Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Ay Boğa, Başak veya Oğlak burcundayken çiçeklerin topraklarını havalandırmak, yeni toprak ilave etmek doğrudur. Bunun sonuçlarını Nisan ayı bitmeden görmeye başlayacağız maalesef. Ay fazları birkaç gruba ayrılabilir genellikle 4 veya 8.

Next

Mart 2020 Ay Takvimi ve Günlük Ay Evresi Yorumları

Yeni ay takvimi

Gün 14 Ağustos 2019 Çarşamba 2019 yılı Hicri yılbaşı 31 Ağustos 2019 Cumartesi 2019 Aşure günü 09 Eylül 2019 Pazartesi Mevlid Kandili 08 Kasım 2019 Cuma 2019 Hicri Aylar Takvimi 5. Ayın evreleri aynı zamanda birinin bağımlılığını veya Psikotropik maddelerin bağımlılık yapmasını bile etkiler, bu nedenle dolunaydan önce en iyisi herhangi bir bağımlılık yapıcı maddeden uzak durmaktır. Astrolojik açıdan çok güçlü açıların sahnede olacağı bir haftaya giriyoruz. Aynı zamanda daha fazla yardım, kolektif hareket ve işbirliği de görebiliriz. Ay, yaklaşık 29,5 günde bir güneş ile burçlar kuşağında aynı pozisyona geldiğinde yeni ay, yani halk arasında bilinen ismi ile hilal gerçekleşiyor. En önemlisi insanların sağlığına kavuşmasına dair bir haber almamız elbette ki hepimize çok iyi gelecektir. Bu dönemde gereksiz soru ve sorgulardan kaçının.

Next

2020 Yeni Ay

Yeni ay takvimi

Tutulmalar yeni ayın çok çok çok güçlü halidir. Aslında taktiklerin tamamı da bu alanların doğru ve zamanında kullanımı ile ortaya çıkıyor. Sosyal yaşam kısıtlandı ve herkes ağır kanlı hale gelmek zorunda kaldı. Yaşam tarzımız, önceliklerimiz ve hatta rutinimiz değişti. Bazen ise dolunay zamanı dileğimizin kendimize uygun olmadığına karar verip vazgeçebiliyoruz.

Next

Ay'ın Fazları

Yeni ay takvimi

Yeni ay ve dolunayın üzerimizde yoğun bir etkisi var. Yeni ay zamanları iyi düşünmeli, pozitif bakış açısı geliştirmeliyiz. Yaşamımı tüm bunlara, daha iyisine, en iyisine, en muhteşemine fırsatlar denizine akmaya olumlu olan ne varsa benim ve bütünün en yüksek hayrına olması için sınırsız seçimlere Kalbimi açıyorum ve niyet ediyorum şimdi diyerek yüreğinizdekileri kafadan değil kalbinizden geçenleri samimiyetle hissederek, sezgilerinizi dinleyerek yazıya dökün. Bu sürecin çözümüne dair asıl önemli etkiler Mayıs ve Temmuz 2020 aylarında görünmekte. Zamanla ınızın ve dileklerinizin birer birer gerçekleştiğini; hissedebilir, duyabilir, görebilirsiniz.

Next

2020 yılı Dolunay, Yeniay dönemleri ve tutulma takvimi (Güneş ve Ay tutulmaları ne zaman)

Yeni ay takvimi

Karşınızdaki kişileri ikna etmek ve istediğiniz koşulları kabul ettirmek için en doğru zaman. Mesela Yüce Rabbim; gerçek doğamın saf ve İlahi güç olduğunu hatırlamamı, bilmemi, anlamamı hissetmeyi seçiyor ve niyet ediyorum. Birde en önemli noktalardan biri de ay tutulmaları gökyüzüne bir çentik atar ve buraya herhangi bir durumda burada benzer temalar tetiklenir. Diğer yandan bu güçlü kavuşuma 23 Temmuz 2020 den itibaren Koç burcundaki Mars kare açıda olacak, retro hareketiyle birlikte 2021 yılında da kare görünüm sürerken 0cak 2021 de Uranüs de Mars ile kavuşarak kare açıya Şubat ayına kadar eşlik edecek. Güneş ve Ay artık karşıtken gücünü açıkça hissedebiliriz.

Next

Merkür Astroloji

Yeni ay takvimi

Hele bir de, dilek ve niyetimizi yeni ayın gerçekleştiği burcun desteklediği konulardan seçersek, bu mıknatısın gücü daha da artıyor. Yeni ay ve ilk dördün Güneş, Ay ve Dünya aynı hizada ise biz yeni ayın evrelerini gözlemleriz. Yeni ay dönemlerinde ay tamamen görünmez haldedir. Ay Evresi servisimizde doğduğunuz Ay evresini belirleyip bu evreye göre. Umarım herkes sıhhat ve afiyettedir.

Next

2019 'da Ay dönemleri ve tutulumlar

Yeni ay takvimi

Ameliyatların ve yaraların iyileşmesi de iyidir. Tabii esas gidişat Satürn Kova yazısında da anlattığım gibi, ancak bu dönemi hızlandıracak. Astronomik bir fenomen olan bu iki olay her ay gerçekleşiyor. İdeal nikah ve düğün zamanlarıdır. Dolunay zamanını yaklaştıkça konular belli olur ve etkileri artar ve dolunay olduktan sonra etkileri azalır. Evlenme teklifi almanız muhtemeldir ama evlilik için mevcut burçların yanı sıra Yengeç burcuna da tarih belirmeniz uygundur.

Next