Zš zdice. Aktuality

Základní škola Zdice, okres Beroun , Zdice IČO 70990816

Zš zdice

Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob. Úřední hodiny - Tyršova 136 8. Termín ukončení těchto opatření není vyhlášen. Přítomnost žáků je ve škole od 11. Napadlo nás, že vám poradíme, kde najdete zajímavá a užitečná procvičování, která zvládnete i s pomocí rodičů doma.

Next

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou

Zš zdice

O její vydání požádejte telefonicky nebo e-mailem. Projekt proti šikaně — Nenech to být Milí žáci a rodiče, naše škola se zapojila do projektu Nenech to být, který by měl být dalším krokem, jak bojovat se šikanou na škole. Vendula Grossová, ředitelka školy Milé děti, moc Vás zdravíme z mateřské školky a posíláme Vám pohádku a omalovánku s názvem: Mějte se moc hezky a opatrujte se. Častěji si s dětmi myjeme ruce, učíme se správně kýchat a smrkat. Můžeme vám vystavit tiskopis i elektronicky a zaslat na email. Nadále budeme důslednější v přijímání dětí a děti nastydlé, smrkající a kašlající do kolektivu nepřijmeme.

Next

Aktuality

Zš zdice

Rozdělení žáků do jednotlivých povinně volitelných předmětů je dle kritérií: ̶ zájmu ze strany žáka, ̶ dle personálních možností školy, ̶ kapacitních možností daného předmětu. Kdo nemá doma počítač, může zažádat o jeho zápůjčku ve škole. Z důvodu uzavření škol a rušení akcí, kde se shromažďuje více lidí — také my přijímáme opatření: rušíme plánované akce a kurzy s platností od 10. Je nám líto, že s vámi nemůžeme procvičovat dovednosti a znalosti, které každý předškolák musí před nástupem do 1. Ruší se provoz školy, školní družiny a školní jídelny pro žáky základní školy — strava bude automaticky odhlášena. Weby s výukovou látkou a procvičováním - doporučené odkazy Na tomto odkaze naleznete weby, které obsahují množství zpracovaných prezentací, videí, textů s procvičováním - pracovní listy nebo online testy. Doporučujeme zejména první z nich - Scio do odvolání uzavření škol zpřístupnilo zdarma přes 500 online testů z matematiky a češtiny.

Next

Město Zdice

Zš zdice

Tato stránka obsahuje aktuální výpis údajů firmy Základní škola Zdice, okres Beroun. V měsíci březnu bude účtována poměrná část školného. Nařízení je přístupné na odkaze níže… Žáci si dnes odnáší ze školy sešity, pracovní učebnice a učebnice, které budou potřebovat pro domácí přípravu. V dalších měsících, v kterých bude přerušen provoz MŠ, se školné neplatí. Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na stránce.

Next

ZŠ Zdice 9.B

Zš zdice

Chcete-li proto požádat o výmaz svých údajů či budete např. Pro spoustu z vás je tento školní rok v MŠ posledním a po prázdninách z vás budou školáci. Vážení rodiče, žádáme Vás, abyste ráno nevodili do školky dítě, které má nebo mělo v noci teplotu a dostalo ráno léky na potlačení teploty. Tím zajistíte aktuálnost dat na našich stránkách a v mnoha dalších komerčních databázích. Vyzvednutí věcí pro žáky, kteří dnes nejsou ve škole, bude možné po předchozí dohodě na emailu , nebo tel.

Next

Škola OnLine

Zš zdice

Najdete je na těchto webových stránkách: Myslíme, že řadu úkolů zvládnou i mladší děti a že pro spoustu rodičů budou inspirativní. Děkuji a přeji Vám všem hlavně hodně zdraví. Na webu je přístup do aplikace umožňující svědkům případné šikany ohlásit oběť. Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO na originální stránce obchodního rejstříku. Po anonymním nahlášení oběti přijde e-mail výchovné poradkyni a ta může začít celou situaci řešit.

Next